Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Lot barnstenen sieraden bestaande uit een ketting met bewerkte en verlopende kralen, een armband op elastiek en een ring met zilver en barnsteen. ø 56
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.
Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.
Geslepen kristallen lepelvaasje met zilveren montuur, voorzien van 6 zilveren lepeltjes met gecontourneerde stelen voorzien van Biedermeier graveringen. MT.: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl.: I: 1868, 5,...
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G
Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G
Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G
Fraaie briljanten oorknoppen, 750/000. Solitair oorknoppen met zes-poots chaton voorzien van briljanten, ca 0.20 crt per stuk. ca 1,4 gr.Cond.: G
Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Oud postzegel verzamelalbum, Imporia met diverse zegels, Holland, en Wereld, bestempeld 29x24x3cm Cond:R
Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...
Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G
Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen, Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale...