Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas, Schneider
Startprijs 125 EUR

Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø

Lot barnsteen sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot barnstenen sieraden bestaande uit een ketting met bewerkte en verlopende kralen, een armband op elastiek en een ring met zilver en barnsteen. ø 56

5 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G

Grote bijl, bodemvondst
Startprijs 100 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Gouden ring met smaragd en briljant
Resultaat: 190 EUR

Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.

Lepelvaasje met 6 lepels
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met zilveren montuur, voorzien van 6 zilveren lepeltjes met gecontourneerde stelen voorzien van Biedermeier graveringen. MT.: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl.: I: 1868, 5,...

2 Opaline vazen
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G

Afrikaans masker, Chokwe
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten mannelijk masker van de Chokwe stam uit Angola, 2e helft 20e eeuw. Gemaakt van raffia met bamboe en mooi behouden verentooi. 59x57x10cm. Cond.: G

Engelse bijbel, zilveren hoekstukken
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G

2 Delen Boheems kristal
Resultaat: 65 EUR

Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G

Gouden briljanten oorknoppen
Resultaat: 500 EUR

Fraaie briljanten oorknoppen, 750/000. Solitair oorknoppen met zes-poots chaton voorzien van briljanten, ca 0.20 crt per stuk. ca 1,4 gr.Cond.: G

Afrikaans beeld, Bakota
Startprijs 125 EUR

Afrikaans houten beeld van de Bakota stam uit Gabon ca. 1960-1970, voorstellend een figuur met aan beide kanten een gezicht. Bijna geheel bewerkt met ijzerdraad en koperbeslag.70x20,5x13cm. Cond.: G

Achterglasschilderij, bloem
Startprijs 30 EUR

Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G

Postzegelalbum
Startprijs 25 EUR

Oud postzegel verzamelalbum, Imporia met diverse zegels, Holland, en Wereld, bestempeld 29x24x3cm Cond:R

Grote Sevres dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

Grote Sevres dekseldoos handbeschilderd ,met romantische figuren in landschapsdecor, gesigneerd Lefraine, onderkant gemerkt, stempel Chateau des Tuileries, en Sevres teken, 1e helft 20e eeuw of ouder,...

Zilveren lepel, platte bak
Resultaat: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

3 ZIlv. pillendoosjes + servetring
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen, Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale...