Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R
Zilveren houder, 835/000 voor een mosterdpotje. Houder voorzien van een voorstelling van mannen aan tafel. Uitgewerkte houder op drie bewerkte pootje. Mt.: Niekerk Schoonhoven ø 4,5x5 cm. ca 38,5 gr. ...
Twee gouden steekspelden, 585/000 met cultivé parel, ø 7 mm. Lengte 63 mm.
Zilver vergulde kerstlepel, Deens. Kerstlepel versierd met blauw emaille voorzien van gouden sterren, "jul 1964". MT.: A.Michelsen. ca. 48 gr. Lengte 16 cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G
Set bestaande uit een collier met hanger en een ring, zilver 925/000, met robijn. Een fijn ankercollier met een sterhanger bezet met 5 peervormig geslepen robijnen en een brede ring met slag en aan d...
Zilveren collier, 925/000, met bollen. Een collier bestaande uit zilveren bolletjes met in het midden een bol bezet met paarse zirconia's. Het collier is geoxideerd en heeft een kapitolstoksluiting. L...
Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Antiek zilveren mes, 925/000, met fraai gedreven heft. MT.: Chawner & Co - George William Adams, London, jl.: R: 1852 19 cm. Kleine deukjes in het heft. Cond.: R-G
Frame van een Chinese paraplu met zilveren handvat, voorzien van bloembewerking en knop aan het uiteinde. Lengte 102 cm. Cond.: R-G
Bijzondere 2 delige zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Brede 2 delige ring met een opgelegde mond bezet met roze zirconia's, en één zwarte zirconia. Breedte 15 mm. ø 58 ca 12,6 gr.
Duitse 13 lotig zilveren suikertang met fraai floraal gedreven afbeeldingen en een cartouche op de bovenkant. 15x2,5cm ca 26 gr. Gerestaureerd.
Zilveren theegarnituur, 835/000, bestaande uit twee theeduimen en vier theelepels met gladde uitlopende steel en bandbewerking. ca 64 gr. lengte 11 cm. Voorzien van een importeursteken: GS Cond.: G
Lot met 2 delen zilveren, bestaande uit een doosje met zilveren tafelcijfers en een porseleinen odeurflacon met rode beschildering voorzien van zilveren dop, gedeukt. Cond.: R-G
Lot pleet bestaande uit een borstel, een pasteilepel, bonbontang, troffel, 4 vorken en 12 messen
Een drie-delig ring, zilver 925/000, met bewerking. Een zogenoemde "Cartierring" met drie brede zilveren ringen, 4 mm per stuk, voorzien van verschillende bewerkingen. ø 59/60 ca. 15 gr.
Zilver verguld collier met hanger, 925/000. Een rond Venetiaans collier met een langwerpige hanger met 2 cognackleurige zirconia's en een witte zirconia. Grootte hanger 35x9 mm. Lengte collier 45 cm. ...
Kristallen vaas met zilveren rand, 925/000, Duits. Kristallen vaas met bolle buik en uitlopende rand met zilveren montuur. Kristal is versierd met kattetongslijpsel. MT.: Karl Chr. Kern, Schwäbisch G...
Zilveren kandelaar, 835/000. Kleine lage kandelaar met fraai bewerkte rand met blad en bloemmotief. ø 6x7 cm. Rand heeft deuken. Cond.: R-G
Drie armbanden met zilveren parel en turkoois. Drie armbanden, geregen op elastiek met smalle buisvormig gekrulde zilveren schakels met daartussen bij 2 armbanden kralen van turkoois en bij één armban...
Fraaie zilveren armband,830/000 met Oosterse afbeelding. Armband met ovale medaillons uit geoxideerd zilver met Oosterse afbeelding. Voorzien van een bakslot. Lengte 18 cm ca. 9,4 gr.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijpvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R