Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
W Klein Duitse school Tiroler man met tabakspijp olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 Duitse school, vaas met bloemen olieverf op paneel 40x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school landschap met boerenhuis en stijger, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Jan van Rijswijk 2/100 1954 Dieren, stenderkast, ets op papier 23x17cm. Cond:G
AW Wijkniet '24, handgesigneerd 1894-1973, stadsgracht in de winter, lithografie op papier 41x22cm Cond:G
F Klaussen, boerderij bij sloot, olieverf op paneel 18x13cm. Cond:G