Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G