Lot zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een deel Haagse Lofje, 2 tafellepels, 4 tafelvorken, 1 dessertlepel en 1 dessertvork, een tafelvork en -lepel Hollands Glad, een Tafelvork en -lepel Prinses...
Zilveren sigarettendoos, 830/000. Een rechthoekige doos met een ribbelmotief en scharnier. De binnenzijde is verguld. 12,5x9x1,5 cm. ca 176 gr. Cond.: G
Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.
Collier en hanger, WG 585/000 met gekleurd jade en diamant. Waaiervormige hanger bezet kleine diamantjes en versierd met staafjes gekleurd jade. Grootte 25x40 mm. Bevestigd aan een fijn witgouden coll...
Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G
Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G
Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ca.4x6 mm, lengte 105 cm en 74 cm Totaal ca 100 gr.
Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G
Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.
Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R
Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G
Fraaie antieke diamanten ring goud, 585/000, Rozetring met geschulpte rand en fraai bewerkte bovenzijde van de band, bezet met diverse diamanten. Grootte kop ø 15 mm. ø 55 ca. 4,2 gr. Cond.: G
Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G
Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G
Uitgebreid verzilverd bestek, merk Keltum, model Perle, bestaande uit 6 dessertmessen en -vorken, 7 dessertlepel, 7 vismessen en 6 visvorken, 12 tafelmessen, -vorken en -lepels, 2 botermessen, 2 opdie...
Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G
Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G
Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Grote zilveren bierkruik, Engeland 925/000. Robuuste kruik geplaatst op een rand, toelopend naar boven met een strak gevormd handvat met een krul. De kruik is voorzien van een monogramgravure; CMH. MT...
Granaatcollier met gouden sluiting, 585/000. 3 Rij-ig collier van granaat, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met getorste bewerking en voorzien van een ovale granaat. Lengte 44 cm.