Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren bestek
Resultaat: 200 EUR

Lot zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een deel Haagse Lofje, 2 tafellepels, 4 tafelvorken, 1 dessertlepel en 1 dessertvork, een tafelvork en -lepel Hollands Glad, een Tafelvork en -lepel Prinses...

Zilveren sigarendoos, 19e eeuw
Resultaat: 195 EUR

Zilveren sigarettendoos, 830/000. Een rechthoekige doos met een ribbelmotief en scharnier. De binnenzijde is verguld. 12,5x9x1,5 cm. ca 176 gr. Cond.: G

Gouden ring met smaragd en briljant
Resultaat: 190 EUR

Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.

Witgouden collier met gekleurd jade
Resultaat: 190 EUR

Collier en hanger, WG 585/000 met gekleurd jade en diamant. Waaiervormige hanger bezet kleine diamantjes en versierd met staafjes gekleurd jade. Grootte 25x40 mm. Bevestigd aan een fijn witgouden coll...

AM 370 + Am Orientaal
Resultaat: 190 EUR

Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G

Schilderij, strand met botter
Resultaat: 190 EUR

Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G

2x Bloedkoraal ketting
Resultaat: 190 EUR

Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ca.4x6 mm, lengte 105 cm en 74 cm Totaal ca 100 gr.

2-Delige kist + sokkel China
Resultaat: 190 EUR

Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G

Messing schildersezel
Resultaat: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

2 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R

Jan Heyse Veere
Resultaat: 190 EUR

Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G

Gouden ring roosdiamant
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke diamanten ring goud, 585/000, Rozetring met geschulpte rand en fraai bewerkte bovenzijde van de band, bezet met diverse diamanten. Grootte kop ø 15 mm. ø 55 ca. 4,2 gr. Cond.: G

Franse gravure
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G

Engels tafel papier maché
Resultaat: 185 EUR

Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G

Plated bestek
Resultaat: 185 EUR

Uitgebreid verzilverd bestek, merk Keltum, model Perle, bestaande uit 6 dessertmessen en -vorken, 7 dessertlepel, 7 vismessen en 6 visvorken, 12 tafelmessen, -vorken en -lepels, 2 botermessen, 2 opdie...

Italiaans tafeltje met intarsia
Resultaat: 185 EUR

Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G

Louis Philippe haltafel
Resultaat: 185 EUR

Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø

2 Grote siervazen
Resultaat: 185 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

Schoenpoets kistje
Resultaat: 185 EUR

Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G

Mahoniehouten ronde tafel
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G

Chinees kamerscherm ca. 1900
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G

Franse pendule
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...

Grote zilveren bierkruik
Resultaat: 180 EUR

Grote zilveren bierkruik, Engeland 925/000. Robuuste kruik geplaatst op een rand, toelopend naar boven met een strak gevormd handvat met een krul. De kruik is voorzien van een monogramgravure; CMH. MT...

Granaatcollier met gouden slot, 3rij
Resultaat: 180 EUR

Granaatcollier met gouden sluiting, 585/000. 3 Rij-ig collier van granaat, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met getorste bewerking en voorzien van een ovale granaat. Lengte 44 cm.