Drie 18e eeuwse Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels: 1x met blauw wapen decor stempels en natte lap afdrukken cond.G. 1x met polychrome beschildering boer en boerin met stempel in het deksel....
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm
Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G
Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.
Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G
Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G
Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm
Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G
Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G
H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G
Zilveren tafelkandelaar, 830/000, Duits. Lage 5-licht kandelaar op gecontourneerde ronde voet. MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 25x20 cm. Cond.: G
Mooi zilveren cabaret, 835/000, Hollands. Mooi ovaal model versierd met opengewerkt hekje met ovale bewerking en afgezet met een parelrand. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam Haarlem, jl.: J 19...
Witgouden solitairring, 585/000 met briljant. Fijne solitairring met een ovaal briljant geslepen diamant, ø 3,2x4 mm. ø 58 ca 1,4 gr. Vertoont wat draagsporen
Zilveren jardiniére met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, guirlandes en ramskoppen. Geplaatst op 4 ramspoten. jl.:L: 1921. 21x10x7,5cm Cond.: G
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Grote oude Oosterse Kelim, slijtage, sommige plekken door, matige conditie 286x137cm
Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.
Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G
Mooie ring, GG 750/000 met jade. Ring Art-Deco stijl met een cylindervormig stuk jade, 20x8 mm, aan de zijkanten versierd met goud in spiraalvorm bewerkt. Breedte 14 mm. ø 56. ca13,1 gr. ( vermoedel...