Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G
Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 grotere middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in bloemvorm gezet. Totaal ca 0,35 crt.. ø 56 ca 2,0 gr
Armband van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, tonvormig 4-5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met ribbewerking en een ovale bloedkoraal in het midden...
Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm
Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.
Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
Gouden tientje, 1879, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerd driehoekig lijnenspel ca 9,8 gr.
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met fijne handgravure,835/000. Grootkeur jl U: 1854 MT: C. van Dam, Schoonhoven, ca 124 gr. 13x7x2,5cm Cond:G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.
Lot bestaande uit bloedkoralen, o.a. een lang collier, 70 cm, met bloedkoralen, rond, ø 5 mm, twee zakjes met bloedkoralen ø3-8 mm, totaal 44 gram en een zakje met broche met bloedkoralen en een aanta...
Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Collier van granaten met een gouden sluiting. 585/000. Een twee rijig collier van gefacetteerde granaten, ø 8 mm, versierd met 9 geborduurde kralen, verdeeld over het collier. Bevestigd aan een gouden...
Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...
Chinees porseleinen kom Kang Xy, 17e-18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt, haarlijn 7,3xø15cm. Cond:R
Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G