Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden tientje 1911
Resultaat: 235 EUR

Gouden tientje, 1911, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerde bewerking. Totaal 9,4 gr. in goede staat.

Gouden tientje 1925
Resultaat: 230 EUR

Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat

Granaten sieraden set met goud
Resultaat: 225 EUR

Granaten sieraden set met goud, 585/000, bestaande uit een granaatcollier, 4 rijen aan een gouden sluiting met granaten en bijpassende eindstukken, lengte 36 cm, een ring met een rozet met granaten, ø...

Antieke landkaart
Resultaat: 225 EUR

Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.

Schilderij, E. Rabbers
Resultaat: 225 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G

Schilderij, Oud Hollands stadsgezicht
Resultaat: 225 EUR

Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G

Schilderij, naar Springer
Resultaat: 225 EUR

Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Toon de Jong, landschap
Resultaat: 225 EUR

Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G

Jos Beeling, haven Almelo
Resultaat: 225 EUR

Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Naar Schiedges, boerin met geit
Resultaat: 225 EUR

Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Poppenhuis, kruidenierswinkel
Resultaat: 225 EUR

Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G

AM Haren wenkbrauwen
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...

Mini comtoise, groot uurwerk
Resultaat: 225 EUR

Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G

Secretaire
Resultaat: 225 EUR

Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G

Empire bank
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G

2 Bijzet-kastjes
Resultaat: 225 EUR

Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G

Houten schildersezel
Resultaat: 225 EUR

Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in diverse kleuren, in goede staat 347x258cm Cond:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Zeer groot Perzisch kleed Bidjar, fijngeknoopt, met floraal decor in goede staat 355x250cm Cond:G

Bronzen man te paard, modern
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G

Bronzen beeld
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.

Bronzen krachtpatser
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.

Groot servies, blue Danube
Resultaat: 225 EUR

Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...

Bloedkoralen armband
Resultaat: 220 EUR

Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.

Gouden tientje 1871
Resultaat: 220 EUR

Gouden tientje, 1879, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerd driehoekig lijnenspel ca 9,8 gr.

3-Rij bloedkoraal armband, gd slot
Resultaat: 220 EUR

Armband van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, tonvormig 4-5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met ribbewerking en een ovale bloedkoraal in het midden...

Zilveren tabaksdoos 1854
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met fijne handgravure,835/000. Grootkeur jl U: 1854 MT: C. van Dam, Schoonhoven, ca 124 gr. 13x7x2,5cm Cond:G

Lot bloedkoraal
Resultaat: 220 EUR

Lot bestaande uit bloedkoralen, o.a. een lang collier, 70 cm, met bloedkoralen, rond, ø 5 mm, twee zakjes met bloedkoralen ø3-8 mm, totaal 44 gram en een zakje met broche met bloedkoralen en een aanta...

Witgouden entouragering
Resultaat: 220 EUR

Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 grotere middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in bloemvorm gezet. Totaal ca 0,35 crt.. ø 56 ca 2,0 gr

Fritz Köhler Dusseldorf
Resultaat: 220 EUR

Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G

Zuid-Duitse Engel met trompet
Resultaat: 220 EUR

Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G

Bronzen tuintafel
Resultaat: 220 EUR

Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G

Marine, officiers sabel
Resultaat: 220 EUR

Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G

Gietijzeren haardplaat
Resultaat: 220 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.

Wandregulateur
Resultaat: 220 EUR

Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.

Ingelegde kolompendule
Resultaat: 220 EUR

Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.

Wortelnoten porseleinvitrine
Resultaat: 220 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.

Porseleinen lamp met figuren
Resultaat: 220 EUR

Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G

Tegeltableau
Resultaat: 220 EUR

Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.

7 Delen jade
Resultaat: 220 EUR

Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm

Bloedkoraal ketting, dik
Resultaat: 210 EUR

Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.

Granaat collier met gouden slot
Resultaat: 210 EUR

Collier van granaten met een gouden sluiting. 585/000. Een twee rijig collier van gefacetteerde granaten, ø 8 mm, versierd met 9 geborduurde kralen, verdeeld over het collier. Bevestigd aan een gouden...

Zilveren jardiniere, blauwe binnenbak
Resultaat: 200 EUR

Zilveren jardiniére met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, guirlandes en ramskoppen. Geplaatst op 4 ramspoten. jl.:L: 1921. 21x10x7,5cm Cond.: G

Witgouden briljant ring
Resultaat: 200 EUR

Witgouden solitairring, 585/000 met briljant. Fijne solitairring met een ovaal briljant geslepen diamant, ø 3,2x4 mm. ø 58 ca 1,4 gr. Vertoont wat draagsporen

Zilveren cabaret
Resultaat: 200 EUR

Mooi zilveren cabaret, 835/000, Hollands. Mooi ovaal model versierd met opengewerkt hekje met ovale bewerking en afgezet met een parelrand. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam Haarlem, jl.: J 19...

5 Lichts zilveren kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 830/000, Duits. Lage 5-licht kandelaar op gecontourneerde ronde voet. MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 25x20 cm. Cond.: G

Lot zilveren bestek
Resultaat: 200 EUR

Lot zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een deel Haagse Lofje, 2 tafellepels, 4 tafelvorken, 1 dessertlepel en 1 dessertvork, een tafelvork en -lepel Hollands Glad, een Tafelvork en -lepel Prinses...

Ring GG, jade
Resultaat: 200 EUR

Mooie ring, GG 750/000 met jade. Ring Art-Deco stijl met een cylindervormig stuk jade, 20x8 mm, aan de zijkanten versierd met goud in spiraalvorm bewerkt. Breedte 14 mm. ø 56. ca13,1 gr. ( vermoedel...

Schilderij, Mittenhuber
Resultaat: 200 EUR

J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G

Schilderij, H.P. Groen
Resultaat: 200 EUR

H.P Groen 1886-1964, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50,5cm. Cond:G

Papier op paneel, bosgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram B.S 19e eeuw, romantisch bosgezicht, olieverf op papier, 34x27cm Cond:G

Schilderij C.Koppenol
Resultaat: 200 EUR

Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Haard voorzet
Resultaat: 200 EUR

Negentiende eeuwse messing met albast haardvoorzet, in Louis seize stijl met vergulding, in goede staat 102x25x37cm.

Hangende petroleumlamp
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met 6 kaarskandelaren geelectrificeerd Cond:R/G 55xø60 cm.

Antiek mes
Resultaat: 200 EUR

Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G

Poppenhuis, de keuken
Resultaat: 200 EUR

Prachtige poppenhuis keuken, eigenbouw met schouw, waterpomp, porseleinen glas, vitrinekast, accessoires, naar antiek voorbeeld. 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe huis 44x64x57cm

Poppenhuis, de kraamkamer
Resultaat: 200 EUR

Kopie kraamkamer, poppenhuis Sara Rothe, barokstijl met linnenkabinet en miniatuur linnen, hemelbed, poppen, meubels, zilveren voorwerpen 925/000, prachtige eigenbouw, natuurgetrouw nagemaakt 42x55x57...

AM Maat 14
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G

Staande Engelse klok
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met datum aanduiding, Jason Brown Pluneatov, eikenhouten klokkast 190cm Cond;G

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G

Mahonie vitrine
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G

Wortelnoten 4-laden commode
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.

Engels secretaire met intarsia
Resultaat: 200 EUR

Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G

Hollandse eikenhouten ladencommode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G

Engels mahonie kabinetje
Resultaat: 200 EUR

Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Oosterse Kelim, slijtage, sommige plekken door, matige conditie 286x137cm

Chinees blauw trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

3 Bierpullen 18e-19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels: 1x met blauw wapen decor stempels en natte lap afdrukken cond.G. 1x met polychrome beschildering boer en boerin met stempel in het deksel....

7 Delen jade
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal oude Chinese Jade, 2 armbanden, draak, bewerkte plaquette, medaillon, brede ring, snijwerk calebas 3,5-7,5cm Cond:G

Kang Xi kom
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kom Kang Xy, 17e-18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt, haarlijn 7,3xø15cm. Cond:R

Zilveren sigarendoos, 19e eeuw
Resultaat: 195 EUR

Zilveren sigarettendoos, 830/000. Een rechthoekige doos met een ribbelmotief en scharnier. De binnenzijde is verguld. 12,5x9x1,5 cm. ca 176 gr. Cond.: G

Gouden ring roosdiamant
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke diamanten ring goud, 585/000, Rozetring met geschulpte rand en fraai bewerkte bovenzijde van de band, bezet met diverse diamanten. Grootte kop ø 15 mm. ø 55 ca. 4,2 gr. Cond.: G

Witgouden collier met gekleurd jade
Resultaat: 190 EUR

Collier en hanger, WG 585/000 met gekleurd jade en diamant. Waaiervormige hanger bezet kleine diamantjes en versierd met staafjes gekleurd jade. Grootte 25x40 mm. Bevestigd aan een fijn witgouden coll...

Gouden ring met smaragd en briljant
Resultaat: 190 EUR

Elegante ring GG 585/000 met smaragd en diamant. Sierlijke ring met krul bewerking voorzien van markies geslepen smaragden en kleine diamantjes. Grootte smaragden 2x3,2-3x5 mm. ø 54. ca. 3,9 gr.

2x Bloedkoraal ketting
Resultaat: 190 EUR

Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ca.4x6 mm, lengte 105 cm en 74 cm Totaal ca 100 gr.

Jan Heyse Veere
Resultaat: 190 EUR

Jan Heyse 1916, Zierikzee 1882-1954 Veere, Stadhuis te Veere, ets op papier 16x24cm Cond:G

Franse gravure
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G

Schilderij, strand met botter
Resultaat: 190 EUR

Monogram J.M.B, Hollands strandgezicht met bomschuiten en figuren op paneel 40x30cm.Cond:G

Messing schildersezel
Resultaat: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

AM 370 + Am Orientaal
Resultaat: 190 EUR

Twee oude Duitse porseleinen orientaalse Armand Marseille poppen, stoffen lichaam, papier mache onderarmen, oude kleertjes, originele pruik Cond:G

2-Delige kist + sokkel China
Resultaat: 190 EUR

Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G

2 Schoteltjes, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse porseleinen schotels met teksten DAU.Guang en figuren, gesigneerd,met geschulpte rand, chip, haarlijn 13,7ø Cond:R

Plated bestek
Resultaat: 185 EUR

Uitgebreid verzilverd bestek, merk Keltum, model Perle, bestaande uit 6 dessertmessen en -vorken, 7 dessertlepel, 7 vismessen en 6 visvorken, 12 tafelmessen, -vorken en -lepels, 2 botermessen, 2 opdie...

Schoenpoets kistje
Resultaat: 185 EUR

Oosterse messing beslagen schoenpoetskist met zeven glazen flessen en geldlade met slot en sleutel, 20e eeuw in goede staat 24x39x33cm Cond:G

2 Grote siervazen
Resultaat: 185 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

Italiaans tafeltje met intarsia
Resultaat: 185 EUR

Negentiende eeuwse tafel met intarsia, notenhout op blad ingelegd en 3spant poot, omstreeks 1840, octogonaal iets verbleekt 56x70x70cm Cond;G

Louis Philippe haltafel
Resultaat: 185 EUR

Antieke Louis Philippe geeboniseerde bijzettafel met kersenhout fineerblad, omstreeks 1870 recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat Cond:G 85x48ø

Engels tafel papier maché
Resultaat: 185 EUR

Zeldzame Engelse papiermache tafel met Japans lakwerk, zwart en goud en parelmoerinleg, geschulpt blad(oudere restauraties) 70xø52cm. Cond:R/G

Granaatcollier met gouden slot, 3rij
Resultaat: 180 EUR

Granaatcollier met gouden sluiting, 585/000. 3 Rij-ig collier van granaat, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met getorste bewerking en voorzien van een ovale granaat. Lengte 44 cm.

Grote zilveren bierkruik
Resultaat: 180 EUR

Grote zilveren bierkruik, Engeland 925/000. Robuuste kruik geplaatst op een rand, toelopend naar boven met een strak gevormd handvat met een krul. De kruik is voorzien van een monogramgravure; CMH. MT...

2x Bloedkoraal ketting
Resultaat: 180 EUR

Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, ø 5 en 6 mm. Lengte 100cm en 110 cm.Totaal ca 105 gr.

Schilderij, riviergezicht met kerk
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G

Institutie ofte onderwijsinge Chr. Religie
Resultaat: 180 EUR

Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G

Afrikaans masker, Chokwe
Resultaat: 180 EUR

Afrikaans houten masker van de Chokwe stam uit Angola ca. 1950, rondom met een kraag van twijgjes en bamboe. Bevat oude (Afrikaanse) restauratie onderaan en scheur aan zijkant, verder in goede staat

Franse pendule
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...

Chinees kamerscherm ca. 1900
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees gesigneerd houten kamerscherm met rode lak en beschildering,panelen kunnen omhoog schuiven 1e helft 20e eeuw, 196x141cm Cond:R/G