Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Koralencollier
Resultaat: 30 EUR

Fraai collier van bamboekoraal, bestaande uit tandvormige kralen met daartussen kleine rode kunststofkralen. voorzien van groot veeroog. Lengte 70 cm. Lengte kraal ca 3 cm.

Zilveren collier en hanger met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middelste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw

Lot sieraden, ivoor, zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot met ivoren en parelmoerhangers met zilveren colliers en een ivoren ring.

Zilveren jamlepel en sauslepel
Resultaat: 30 EUR

Twee lepels, een zilveren jamlepel en een verzilverde sauslepel. De jamlepel, 835/000, voorzien van een parelrand, MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: H 1917. En een verzilverde sauslepel model Haa...

Zilveren portemonnee
Resultaat: 30 EUR

Zilveren tasbeugel, Hollands 835/000 voorzien van getrembleerde bewerking en kralen tasje. jl: C 1912 Cond:G 10x11cm

Zilveren armband rozen
Resultaat: 30 EUR

Armband, zilver 925/000, met ovale schakels met bewerkingen met rozen. 6 Bewerkte schakels verbonden met ogen waarvan in 1 een sluiting verwerkt zit. De armband is voorzien van veiligheidsketting. Len...

Zes edelstenen
Resultaat: 30 EUR

Lot met zes groenblauwe edelstenen, ovaal gefacetteerd. 6x5mm-11x7mm

Chatelaine
Resultaat: 30 EUR

Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G

Lot kralen en zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Lot met kralencolliers en een zilveren armband met fraaie bewerking en een blauwe steen. Colliers o.a. lapis lazuli en nefriet

Blikje met 12 zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Ovaal blikje met 12 zilveren lepels, 835/000. Een blikje met 3 suikerlepel en 9 lepeltjes met diverse gehalte. totaal ca 125 gr.

Zilveren vesta
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G

Zilveren oorhangers multicolour
Resultaat: 30 EUR

Zilveren oorhanger, 925/000, met multicolour zirconia's. Oorstekers met hangend een rij zirconia's in diverse kleuren. Lengte 5 cm. ca. 5,9 gr.Nieuw.

7 Delen plated
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud plated, schaal, 2 bewerkte dekseldozen, tabaksdoos, flessenstop, beursje 8-31cm Cond;G

Zilveren pareloorknoppen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren pareloorknoppen, 925/000 met zirconia's. Cirkelvormige oorknoppen, iets golvend, voozien van een paar kleine zirconia's. Aan de rand van de cirkel is een parel bevestigd. ø 22 mm. ca 6,7 gr. ...

Zilveren miniatuur speldenkussen, schoen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur speldenkussen in de vorm van een damesschoen met hoge hak, zilver 925/000. Chester 1906. 6x2 cm. Neus van de schoen wat gedeukt. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, waterketel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur waterketel, 925/000, met hengsel ook te gebruiken als strooibus. 4x5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Zilveren ring met rozenkwarts en amethist
Resultaat: 30 EUR

Brede zilveren ring, 925/000 met rozenkwarts en amethist. Ring bestaande uit drie ringen aan elkaar bevestigd met een ronde cabouchon geslepen rozenkwarts en een vierkante amethist en een rondje bezet...

Twee zilveren armbanden
Resultaat: 30 EUR

Een zilveren armband en collier met diverse bedels, 835/000. Een fijn jasseroncollier met 18 bedels en een armband met grove ankerschakel voorzien van een bedel met een boot. Lengte 18,5 en 42 cm. ca ...

Ebel dameshorloge, leren band
Resultaat: 30 EUR

Ebel dameshorloge, staal, met leren band. Rond dames horloge, ø 17 mm, goudkleurig, mechanisch, met zwart lederen band.

Prof. v. Beek, doorgang
Resultaat: 30 EUR

Prof. van Beek omstreeks 1920 dorpsstraat met doorgang, poortje Delft, olieverf op paneel 16x12cm Cond:G

Adrie Arendsman, zeefdruk
Resultaat: 30 EUR

Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G

Schilderij, J. Lievens
Resultaat: 30 EUR

J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G

Schilderij, C. Slotman
Resultaat: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

14 Werken Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

Schilderij, naar Murillo
Resultaat: 30 EUR

M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G

Schilderij, onbekend
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Resultaat: 30 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Schilderij, P.A. Nijgh
Resultaat: 30 EUR

Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G

Schilderij, haven Almelo
Resultaat: 30 EUR

Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G

Kris
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris, 20e eeuw, hout onprofessioneel gelijmd 50cm. Cond:M

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø

Messing kroonlamp
Resultaat: 30 EUR

Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.

Boek Bruckmanns silber lexikon
Resultaat: 30 EUR

Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G

Bronzen hanger
Resultaat: 30 EUR

Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G

Bronzen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

2 Staande schemerlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.

Japans cloisoné
Resultaat: 30 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Ronde koffer
Resultaat: 30 EUR

Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.

2 Olielampen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke tafelpetroleumlampen met gekleurde glazen, reservoirs omstreeks 1900 met bronzen voet, 1 met bewerkte compositie metalen voet en natuurstenen stam 54-60cm. Cond:G

Straalkachel
Resultaat: 30 EUR

Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG

Russisch lakwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Lot diverse munten en papiergeld, o.a Theresienthaler 1780, oude munt, kopie Romeinse munt, provinciale penningen etc. in portemonaie 16,5x11cm Cond:R

Japanse celluloid pop
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G

Celluloid negeroïde pop
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G

Oude schildpad pop
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse schildpadpop nr 40, jongenspop met stoffen lichaam, bespeeld 40cm Cond:R

Appelklokje
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R

Bijzettafeltje, kersen
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G

Antieke bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt in goede staat, 208x136cm.

2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm

Antiek beeld, baby
Resultaat: 30 EUR

Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G

Swarovski uiltje
Resultaat: 30 EUR

Swarovski uil, kristal, met minimale chip 7cm Cond;R/G

Divers kristal
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G

Achterglasschilderij, bloem
Resultaat: 30 EUR

Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G

3 Delen glaswerk, o.a. Copier
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G

3 Porseleinen beeldengroepen
Resultaat: 30 EUR

Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G

4 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G

8 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

Vaas, Ton Schulten
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G

2 Schalen met fruit
Resultaat: 30 EUR

Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G

2 Droste kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G

3x Porseleinen putti
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R

Chinees trekpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M

2 Delen aardewerk, kerfsnede
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G

Fürstenberg gebaksset
Resultaat: 30 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G

Chinees porseleinen beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R

Chinese kom
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

Imari theeservies
Resultaat: 30 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

Kavel plated
Resultaat: 28 EUR

Lot divers plated, Duits, o.a. WMF, Kora schaal in originele doos, 4 maal servetringen paard, boerenjongenssleef, en bestek, 6-28cm. Cond:G

Diverse streeksieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse streek/ filigrain sieraden, Een ronde klederdrachtbroche zilver, 925/000, Norway en een ring en armband met filigrain bewerking.

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 925/000, geheel glad. MT.: Joseph Rodgers & Sons, Sheffield, jl.: Q: 1908, 2,5x9,5cm, ca 18 gr. Cond.: G

Zilveren oorhangers
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000. Fraaie strakke oorhangers met een pegelvormig gedeelte en een tolvormige deel bevestigd aan een haak. Lengte 7 cm . ca 4,7 gr.

Rhodoniet collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van rhodonietstenen. Fraai verlopend collier van rhodonietstenen, 12 kantig geslepen, 1,3x1,3-3x2,6cm, geknoopt met een veeroog. Lengte 49 cm.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grove ring met zirconia, een ovaal jasseroncollier, een ankercollier, 2 gourmetcolliers waarvan 1 met een filigrainhanger. totaal ca 42 gr.

Zilveren mosterdlepeltje
Resultaat: 25 EUR

Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw

Lapis Lazulli en rode steen
Resultaat: 25 EUR

Lot edelstenen met Lapis Lazulli, ovaal cabouchon, 40x30mm, en een ovaal gefacetteerde rode steen, 20x12 mm.

Zilveren lepel, platte bak
Resultaat: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

Twee zilveren hangers en oorringen
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren hangers, 835/000, met bordeaux inleg en een paar oorringen, 925/000. Een rechthoekig en een ovaal mode lhanger en creolen bestaande uit 2 ringen., ca 12 gr.

Zilveren miniatuur, papegaaikooi
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G

Moderen zilveren armband
Resultaat: 25 EUR

Moderne zilveren armband, 925/000. Armband bestaande uit bewerkte ogen met daartussen schijfvormige plaatjes. Voorzien van carabijnhaak. Gerhodineerd. Lengte 19,5 cm ca. 16 gr. Nieuw

Zilveren miniatuur, strandstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Zilveren miniatuur, predikant op preekstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....

Zilveren collier met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...

Lang zilveren collier met kapitolstok
Resultaat: 25 EUR

Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw

2 Kleine werken
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

2 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...

Groot schilderij, figuren in dorp
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

Schilderij, open vuur
Resultaat: 25 EUR

Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G

2 Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

6 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

2 Oude lijsten met prentjes
Resultaat: 25 EUR

Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G

Afrikaans beeld, Ambete
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,

Kavel vooroorlogse postkaarten
Resultaat: 25 EUR

Lot van 46 vooroorlogse postkaarten, voornamelijk Holland, o.a. Hengelo, Oldenzaal etc, Cond:R/G

Kavel diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...

4 Delen speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...