Fraai collier van bamboekoraal, bestaande uit tandvormige kralen met daartussen kleine rode kunststofkralen. voorzien van groot veeroog. Lengte 70 cm. Lengte kraal ca 3 cm.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middelste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw
Lot met ivoren en parelmoerhangers met zilveren colliers en een ivoren ring.
Twee lepels, een zilveren jamlepel en een verzilverde sauslepel. De jamlepel, 835/000, voorzien van een parelrand, MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: H 1917. En een verzilverde sauslepel model Haa...
Zilveren tasbeugel, Hollands 835/000 voorzien van getrembleerde bewerking en kralen tasje. jl: C 1912 Cond:G 10x11cm
Armband, zilver 925/000, met ovale schakels met bewerkingen met rozen. 6 Bewerkte schakels verbonden met ogen waarvan in 1 een sluiting verwerkt zit. De armband is voorzien van veiligheidsketting. Len...
Lot met zes groenblauwe edelstenen, ovaal gefacetteerd. 6x5mm-11x7mm
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
Lot met kralencolliers en een zilveren armband met fraaie bewerking en een blauwe steen. Colliers o.a. lapis lazuli en nefriet
Ovaal blikje met 12 zilveren lepels, 835/000. Een blikje met 3 suikerlepel en 9 lepeltjes met diverse gehalte. totaal ca 125 gr.
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren oorhanger, 925/000, met multicolour zirconia's. Oorstekers met hangend een rij zirconia's in diverse kleuren. Lengte 5 cm. ca. 5,9 gr.Nieuw.
Zeven delen oud plated, schaal, 2 bewerkte dekseldozen, tabaksdoos, flessenstop, beursje 8-31cm Cond;G
Zilveren pareloorknoppen, 925/000 met zirconia's. Cirkelvormige oorknoppen, iets golvend, voozien van een paar kleine zirconia's. Aan de rand van de cirkel is een parel bevestigd. ø 22 mm. ca 6,7 gr. ...
Zilveren miniatuur speldenkussen in de vorm van een damesschoen met hoge hak, zilver 925/000. Chester 1906. 6x2 cm. Neus van de schoen wat gedeukt. Cond.: R-G
Zilveren miniatuur waterketel, 925/000, met hengsel ook te gebruiken als strooibus. 4x5cm ca. 18 gr. Cond.: G
Brede zilveren ring, 925/000 met rozenkwarts en amethist. Ring bestaande uit drie ringen aan elkaar bevestigd met een ronde cabouchon geslepen rozenkwarts en een vierkante amethist en een rondje bezet...
Een zilveren armband en collier met diverse bedels, 835/000. Een fijn jasseroncollier met 18 bedels en een armband met grove ankerschakel voorzien van een bedel met een boot. Lengte 18,5 en 42 cm. ca ...
Ebel dameshorloge, staal, met leren band. Rond dames horloge, ø 17 mm, goudkleurig, mechanisch, met zwart lederen band.
Prof. van Beek omstreeks 1920 dorpsstraat met doorgang, poortje Delft, olieverf op paneel 16x12cm Cond:G
Adrie Arendsman, titel: het ABC nr 6/15, zeefdruk op papier 46x34cm. Cond:G
J. Lievens omstreeks 1920, landschap met wandelaar en boerderij, olieverf op paneel, 27x18cm. Cond:G
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G
M.d.Brok (naar Murillo) de jonge bedelaar, olieverf op linnen 31x24cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G
Pieter Arie Nijgh 1876-1959 oud Twents boerenhuis nr3, 73/100 ets op papier 36x28cm Cond:G
Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G
Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø
Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.
Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G
Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.
Twee antieke tafelpetroleumlampen met gekleurde glazen, reservoirs omstreeks 1900 met bronzen voet, 1 met bewerkte compositie metalen voet en natuurstenen stam 54-60cm. Cond:G
Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG
Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G
Lot diverse munten en papiergeld, o.a Theresienthaler 1780, oude munt, kopie Romeinse munt, provinciale penningen etc. in portemonaie 16,5x11cm Cond:R
Grote oude Japanse celluloid Jongens pop, gemerkt met klaverblad. In goede staat, met kleertjes 50cm. Cond:G
Oude Engelse celluloid negroide Jongenspop, gemerkt pedigree England met slaapogen en kleertjes, wimpers los 52cm Cond;G
Oude Duitse schildpadpop nr 40, jongenspop met stoffen lichaam, bespeeld 40cm Cond:R
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Negentiende eeuws kleine kersenhouten bijzettafel met gebogen poten, in goede staat 51x33x46cm Cond:G
Antieke notenhouten bijzettafel omstreeks 1870 met groen leer bekleed blad en 4spantpoot 57x54x79cm Cond:R/G
Twee oude bronzen figuren, boeskoolman door Jan Kip Oldenzaal 1926-1987, boer zittend op grote peer, met peer in hand, mogelijk ook door jan Kip, in goede staat 14-20cm
Art Deco beeld omstreeks 1930 voorstellende een huilende babybuste op marmeren sokkel (compositiemetaal) 23cm Cond:G
Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G
Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G
Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G
Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G
Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G
Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G
Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G
Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G
Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G
Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M
Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G
Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R
Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Lot divers plated, Duits, o.a. WMF, Kora schaal in originele doos, 4 maal servetringen paard, boerenjongenssleef, en bestek, 6-28cm. Cond:G
Lot met diverse streek/ filigrain sieraden, Een ronde klederdrachtbroche zilver, 925/000, Norway en een ring en armband met filigrain bewerking.
Antieke zilveren klontjestang, 925/000, geheel glad. MT.: Joseph Rodgers & Sons, Sheffield, jl.: Q: 1908, 2,5x9,5cm, ca 18 gr. Cond.: G
Zilveren oorhangers, 835/000. Fraaie strakke oorhangers met een pegelvormig gedeelte en een tolvormige deel bevestigd aan een haak. Lengte 7 cm . ca 4,7 gr.
Collier van rhodonietstenen. Fraai verlopend collier van rhodonietstenen, 12 kantig geslepen, 1,3x1,3-3x2,6cm, geknoopt met een veeroog. Lengte 49 cm.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een grove ring met zirconia, een ovaal jasseroncollier, een ankercollier, 2 gourmetcolliers waarvan 1 met een filigrainhanger. totaal ca 42 gr.
Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw
Lot edelstenen met Lapis Lazulli, ovaal cabouchon, 40x30mm, en een ovaal gefacetteerde rode steen, 20x12 mm.
Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G
Twee zilveren hangers, 835/000, met bordeaux inleg en een paar oorringen, 925/000. Een rechthoekig en een ovaal mode lhanger en creolen bestaande uit 2 ringen., ca 12 gr.
Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G
Moderne zilveren armband, 925/000. Armband bestaande uit bewerkte ogen met daartussen schijfvormige plaatjes. Voorzien van carabijnhaak. Gerhodineerd. Lengte 19,5 cm ca. 16 gr. Nieuw
Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G
Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....
Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...
Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G
Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc
Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G
Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,
Lot van 46 vooroorlogse postkaarten, voornamelijk Holland, o.a. Hengelo, Oldenzaal etc, Cond:R/G
Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...