Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Droste cacao set
Resultaat: 85 EUR

Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G

4 Meissen borden, Zwiebelmuster
Resultaat: 80 EUR

Vier oude meissen porseleinen ontbijtborden Zwiebelmuster, 20e eeuw, in goede staat ø20cm

Petrus Regout servies Mille fleur
Resultaat: 80 EUR

Antiek, 33 delen, societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900 Mille Fleur, 9 kop en schotels 12 petit four, 1 verdeelschaal, 12 borden, minimale chip mogelijk 7-21cm Cond:G

Chinees gecontourneerd bord
Resultaat: 80 EUR

Keramieken 18e eeuwse geribbelde schotel met chinees decor, waarschijnlijk Frankrijk, onduidelijk gemerkt 25,2ø Cond:G

Chinees Kang Xi trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Cinese Kang Xy porseleinen trekpot 17-18e eeuws, octogonaal met landschapsdecor, chips tuit en onderkant deksel, handvat gelijmd 11x15x9cm Cond;R

7 Porseleinen stopflessen
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse porseleinen stopflessen, 19e en 20e eeuw. De meesten zijn handbeschilderd en Frans. 12,5-17,5 cm hoog. Cond.: G

Kang Xi gemberpot
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G

3 Gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G

Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm

5 Chinese schoteltjes
Resultaat: 75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G

Wedgwood servies
Resultaat: 75 EUR

Uitgebreid Engels wedgwood A. Barlaston of Etruria, theeservies, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: theepot, cakeschaal, 26 schotels, 19 kopjes, melk en suikerpot, 7 petitfour schaaltjes, 2 bonbon scha...

3 Delen Amsterdams bont
Resultaat: 75 EUR

Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G

5 Porseleinen theebussen
Resultaat: 70 EUR

Vijf diverse porseleinen theebussen, 19 en 20e eeuw, met dop voorzien van handbeschilderde voorstellingen. Bij de ronde bus mist een stukje van voet. 12-16 cm Cond.: G

Celadon schaal
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese Celadon schaal met haandecor, 20e eeuw in goede staat 6x20øcm. Cond:G

Chinese dekselpot
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinvazen met floraal decor en strikken, chip, 31cm. Cond:R

Herend porseleinen lamp
Resultaat: 70 EUR

Grote Herend porseleinen lamp, met vlinder en floraal decor, 57cm. Cond:G

2 Hummel figuren
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Duitse Hummel figuren, letzte Ausgabe 1990 en 1999, jongen en meisje met vogeltje bij houten hek, 10,5x12cm. Cond:G

3 Delen Hollands aardewerk
Resultaat: 65 EUR

Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G

Divers Herend porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen oud Herend porselein, 20e eeuw, grote schaal met grepen, vogels en vlinder decor(greep gerestaureerd), rond schaaltje met floraal decor, geschulpt schaaltje, floraal decor 8-30cm Cond:R/G

2 Royal Dux figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Tsjechische Royal Dux figuren 2e helft 20e eeuw, romantisch stel letter R 140/29/19, dame met hoepelrok 3794/19/11, goede staat 20-24cm Cond:G

Kavel divers imari
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G

15 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 60 EUR

Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G

15 Diverse aardewerken borden
Resultaat: 60 EUR

Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G

3 Kastkommen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie grote Hollandse Makkumse keramieken kastkommen met polychrome floraal decor 20e eeuw, chip bovenrand 8x18ø Cond:R/G

3 Kopjes & 2 schoteltjes
Resultaat: 60 EUR

Duits porseleinen serviesgoed, kop en schotel Meissen, 19e eeuw met floraal decor, kopje Meissen met floraal decor, kop en schotel gemerkt met vis(Thüringen) 19e eeuw

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal en gouddecor, randschade, haarscheur en chip ø23cm Cond:R

Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas 18e-19e eeuws florale voorstelling (chip bovenrand) 23x11,5ø Cond:R

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein, familie roze kom met floraal decor(goed) bord met coulissen en floraal decor(gelijmd), bord met floraal decor en geschulpte rand(gelijmd), familie roze bord met kraanvoge...

Rijstekom, 19e eeuw, Tong Sy
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse porseleinen rijstekom met deksel Tong Sy gemerkt, met figuren en krijgers te paard, haarscheur 8x11,5cm Cond:R

Chinees trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø

7 Porseleinen stopflessen
Resultaat: 60 EUR

Zeven porseleinen stopflessen, 3 lichtblauwe flessen met handbeschilderde bloemen en gouden accenten, Frans 20e eeuw, 2 witte Engelse flessen gemerkt: Devon ware stoke on trent England ca 1920, 1 Enge...

Chinees bord, zilveren hengsel
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R

2 Delen Majolica ca. 1910
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Majolica aardewerk omstreeks 1910, schaal met vogels gemerkt Krausel nr 6669, ampforavaas, gemerkt met drie ringen nr606, Cond:R/G

4 Duitse porseleinen figuren
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, danseres, oker jurk, gemerkt H.S, danseres wit nr. 8524, putti gemerkt R, bonbonschaal met putti Dresden, 11-21cm. Cond:R/G

Azijnstel
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws Frans porseleinen azijnstel met handgeschilderd floraal decor en gouddecor, mooie kwaliteit 16-17cm. Cond:G

Fürstenberg servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.

Japans 19e eeuws bord
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G

2 Bijbelse tegels, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in lijst beide beschadigd, 13x13cm Cond:R

Makkums kaststel
Resultaat: 50 EUR

Drie delig Hollands Makkums kaststel met polychrome decors, 20e eeuw, chip onderrand deksel 30-42cm cond verder Goed.

Divers plateel
Resultaat: 50 EUR

Tien delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, Jardiniere, oorvaas,kandelaar, onderzetters, zoutvaatje, asbak,bloempot, knispedoor en een bolvaas, beschadigingen. Cond:M-G 7-30cm.

St. Lucas + Art Deco vaas
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Art deco aardewerk, omstreeks 1930, bolvaas en dekselvaas 11-12cm. Cond:R/G

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinese porseleinen dekselvazen met figuren en floraaldecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34x20x16cm.

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G

Keramiek beeld, 2 dieren
Resultaat: 50 EUR

Groot Art Deco keramieken beeld, paard en kalf, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31x45x11cm. Cond:G

Villeroy & Boch trommel
Resultaat: 50 EUR

Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm

3 Porseleinen figuren, Duitsland
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren omstreeks 130-1950, naakt met windhond, naakt met jurk, knielende naakte dame, 15-21cm. Cond:R/G

Delftse dekseldoos, vrachtwagen
Resultaat: 45 EUR

Grote Delfts porseleinen oldtimer DAF vrachtwagen als dekseldoos, met dubbele deksel en houder, 20e eeuw in goede staat 13x24x8cm

3 Plateel tablets
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke Hollands plateel tablets met floraal decor, drie maal koninklijke goedewaage, decor: Rita,Dalia, Herendiora ø 25cm. Cond:G

Wedgwood theepot, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse wedgewood theepot, zwart met zittende vrouwenfiguur op deksel(chips) 10x16x9,5cm. Cond:G

Imari kom
Resultaat: 45 EUR

Negentiende Eeuwse Imari porseleinen kom met goud en floraal decor. 8,5xø16 cm. In goede staat.

Marmeren Quan Yin
Resultaat: 45 EUR

Zware antiek Chinese spekstenen musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G

2 Vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Italiaanse Capodimonte vazen, 20e eeuw Intaliaanse Neo Renaissance, handbeschilderd en gouddecor, 34x51cm. Cond:G

Duitse chocoladeketel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen chocoladekan met floraal decor, omstreeks 1880, gemerkt, R, in tuit(minimale chip) 20x26xø 17cm. Cond:G

Serviesje 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws serviesje met blauw flotraal decor, keramiek, melkkan en 5 kop en schotels, theekan, 6-22cm

5 Meissen schaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf vooroorlogse Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met geschulpte rand, 4x Zwiebelmuster, 1 x bloemen met goudrand, Cond:G

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

Diverse tegels
Resultaat: 40 EUR

Negentien antieke wandtegels met florale decors. in goede staat, 13x13 cm. Cond.: G

Aardewerken kruik 1881
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke Duitse steengoed Westerwald schenkkan anno 188, met hert en haandecor en ranken, in goede staat 34x22øcm.

3 Petrus Regout kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Hollands societe ceramique Maastricht kastkommen, decor canton, 1 met randschade, 11x16øcm. Cond:R/G

2 Makkumse kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote vooroorlogse Makkums keramieken kommen met floraal decor en geschulpte rand 9,5x21ø in goede staat

Delftse dekselpot
Resultaat: 40 EUR

Mooi antieke Hollandse oud Delft gemberpot omstreeks 1900 nr385, letter K.AL. met pauwendecor, in goede staat 20x17ø

5 Delen fruit van porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf keramieken delen fruit, Italie, o.a Bassano, Napels, minimale chip mogelijk 6-24cm Cond:R/G

Porseleinen koffiekan
Resultaat: 40 EUR

Art Deco porseleinen plated koffieservies omstreeks 1930 Bavaria Maja 12-22cm Cond:G

2 Porseleinen beelden, man/vrouw
Resultaat: 40 EUR

Twee grote porseleinen figuren Duitsland, 2e helft 20e eeuw, Gerold Bavaria met gouddecor, 34cm Cond:G

Keramiek beeld, eekhoorn
Resultaat: 40 EUR

Groot Art Deco keramieken eekhoorn, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31cm. Cond:G

Chinese theepot, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met symbolen, scheur en tuit beschadigd 17,5x11,5ø Cond:R

Kantonese vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese Kantonese vaas omstreeks 1900, gemerkt, met vele figuren, in goede staat 19cm Cond:G

Chinees dekselpotje
Resultaat: 40 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R

3 Japanse kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Japanse 19e eeuwse kommen twee maal Imari eenmaal kantonees ø18-ø25 Cond:G

Divers Hollands aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Zes delen Hollands aardewerk, o.a. oud Delft kaststel, 2 borden oud Delft, 1 bord Makkum 21-40cm. Cond:G

Divers 19e eeuws porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen 19e eeuws porselein, comfort, kop en schotels, theepot, vaasje 8-16cm. Cond:R/G

4 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G

Katzhütte figuur + 2x Staffordshire
Resultaat: 40 EUR

Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G

Groot imari bord
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø

Nymphenburg beeldje, ruiter te paard
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuws Nymphenburg porseleinen figuur, ruiter te paard mat jachthoorn omstreeks 1850. Teugels en jachthoorn beschadigd., 20,5x18x7cm Cond:R

Rond keramieken dienblad
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkeld dienblad omstreeks 1900 met Jugendstil floraal decor keramiek en vernikkelde omranding gemerkt, Wenen H.H.P.5 in goede staat 4,5x28,5cm Cond:G

KPM servies
Resultaat: 35 EUR

Antiek KPM serviesgoed Jugendstil omstreeks 1900, grote theekan, 2 kopjes, 3 schotels 1 presenteerschaal met bloemendecor in goede staat

Gipsen Mariabeeld
Resultaat: 35 EUR

Duits gips gegoten antiek Maria beeld omstreeks 1920 met polychromie, gemerkt K.U.S Germany nr 242 55cm Cond:G

Duits porseleinen dekseldoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige porseleinen dekseldoos met opgewerkte bloemen, rozen en vogel, omstreeks 1930(vogel opgelijmd) gemerkt met anker (gemerkt Stad Meissen) Cond:R/G

3 Porseleinen beeldengroepen
Resultaat: 30 EUR

Drie oude porseleinen beeldengroepen 2e helft 20e eeuw , lezende dame op bank, adelijke koets, figuren bij tafel 20-25cm Cond;G

4 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans porselein, kutani en Imari 12-20cm Cond;R/G

8 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Acht Hollandse tegels met polychrome en blauwe decors omstreeks 1900, randschades mogelijk 13x13cm Cond:R/G

Vaas, Ton Schulten
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Ton Schulten vaas, cp weg 2000, Schoonhoven keramiek, met Twents coulissenlandschap 27,5cm. Cond:G

2 Schalen met fruit
Resultaat: 30 EUR

Twee schalen met porselein/keramiek fruit 20e eeuw. Hoge schaal Petrus Regout Maastricht, oortje gelijmd 21-31cm Cond:R/G

2 Droste kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Droste cacao Haarlem Holland kop en schotels 9-13ø Cond:G

3x Porseleinen putti
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen putti met bloemen(chip voet, en gelijmd) 9-10cm Cond:R

Chinees trekpotje
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuws met floraal decor, deksel zit vast, chips, 15x11,5x8ø Cond:M

2 Delen aardewerk, kerfsnede
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke gesigneerde aardewerken delen, kannetje en dekseldoos, kerfsnede decor, groen-blauw glazuur, 5,5xø8cm. en 9x7x5,5øcm Cond:G

Fürstenberg gebaksset
Resultaat: 30 EUR

Duits Fürstenberg porseleinen gebaksset met 2 schalen, 25 petitfour schaaltjes, 1 bonbonschaal (west Germany omstreeks1950) bloemen en gouddecor, in goede staat, 10-27cm. Cond:G

Chinees porseleinen beeld
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin, 20e eeuw, vinger afgebroken 31cm. Cond:R

Chinese kom
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

Imari theeservies
Resultaat: 30 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

Aardewerken dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G

6 Antieke Engelse borden
Resultaat: 25 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø

2 Sets serviezen ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G