Twee Italiaanse boeken, Aldo Rossi La Conica e Cultre caggetiere, en Esercizio formale 1979 30,5x21,5cm Cond:G
Zes Italiaanse soldaten op Carreramarmeren voet, in goede staat 20-22cm Cond:G
Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm
Twee antieke kandelaren, klein brons 17e eeuw(kandelaar los van voet), en messing Neogotisch 19e eeu, 14-41cm Cond:R/G
Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.
Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, cassiskleurig, in goede staat 60x30øcm
Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G
Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G
Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G
Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.
Twee antieke muziekinstrumenten, viool omstreeks 1900, mist snaren, banjo, mahoniekast, draagband mist. 52-55cm
Mooie Hohner mondharmonica, type 64 chromonica, 4 chromatic octaves, proffessioneel model, in originele doos, in goede staat .
Twee kleine antieke kristallen hanglampen, omstreeks 1900 met messing, Cond:R/G een kristallen bolletje mist een stukje 51xø11cm.
Amerikaanse telefoon van metaal, koper en bakeliet, omstreeks 1930(chips) Cond:R/G
Acht antieke Jugendstil presenteerbladen, keramiek met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 55x34x3cm Cond:G
Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Bronzen Art Deco inktpot, omstreeks 1930 met uil op glazen deksel ( glazen binnenpot) in goede staat 14cm. Cond:G
Antieke messing microscoop op voet, omstreeks 1900, schroefdraad verbinding met voet lam gedraaid, 22,5cm. Cond:R
Vooroorlogse kopergeslagen paraplubak, met pauwdecor in goede staat, 82cm Cond:G
Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat
Antieke plated tafelschaal bewerkt met guirlandes en met geslepen kristalglazen binnenbak, omstreeks 1900, licht bedeukt 26xø22cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws verguld bronzen heilig kruis, 29cm. in goede staat
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G
Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met handbeschilderde porseleinen kop, hertendecor, verder gemaakt van hoorn en hout in goede staat 70cm Cond:G
Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R
Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm
Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø
Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.
Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G
Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.
Twee antieke tafelpetroleumlampen met gekleurde glazen, reservoirs omstreeks 1900 met bronzen voet, 1 met bewerkte compositie metalen voet en natuurstenen stam 54-60cm. Cond:G
Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG
Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc