Collier van rhodonietstenen. Fraai verlopend collier van rhodonietstenen, 12 kantig geslepen, 1,3x1,3-3x2,6cm, geknoopt met een veeroog. Lengte 49 cm.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een grove ring met zirconia, een ovaal jasseroncollier, een ankercollier, 2 gourmetcolliers waarvan 1 met een filigrainhanger. totaal ca 42 gr.
Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw
Lot edelstenen met Lapis Lazulli, ovaal cabouchon, 40x30mm, en een ovaal gefacetteerde rode steen, 20x12 mm.
Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G
Twee zilveren hangers, 835/000, met bordeaux inleg en een paar oorringen, 925/000. Een rechthoekig en een ovaal mode lhanger en creolen bestaande uit 2 ringen., ca 12 gr.
Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G
Moderne zilveren armband, 925/000. Armband bestaande uit bewerkte ogen met daartussen schijfvormige plaatjes. Voorzien van carabijnhaak. Gerhodineerd. Lengte 19,5 cm ca. 16 gr. Nieuw
Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G
Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....
Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...
Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...
Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G
Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G
Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc
Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G
Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G
Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,
Lot van 46 vooroorlogse postkaarten, voornamelijk Holland, o.a. Hengelo, Oldenzaal etc, Cond:R/G
Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...