Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Koektrommel zilveren deksel
Resultaat: 95 EUR

Kristallen koektrommel met zilveren deksel, 835/000, Hollands. Ronde kristallen pot met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel . MT.: R.Reijnders, Leeuwarden jl.: K:1869 ø12x16 cm. Cond.: G

Stel zoutvaatjes, zwanen
Resultaat: 95 EUR

Stel geslepen zoutvaatjes met zilveren monturen, 835/000, in de vorm van fraaie zwanen en 2 zilveren zoutschepjes, 835/000, met stelen bekroond met puti's 7x7cm. Eén zwaan heeft chips. Cond.: G

12 Zilveren taartvorkjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf zilveren taartvorkjes, 835/000, met hanekamsteel. MT.: Pako metaalwarenfabriek, Rhenen. ca. 123 gr. Als nieuw.

2 Zilveren rammelaars
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren rammelaars, 925/000. Een rammelaar van Nijntje in een ring, ø 8 cm, en een bijzondere staaframmelaar met een blauwe camee met een afbeelding van een beer in een zilveren rand met belletj...

Zilveren juwelendoos
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren juwelendoos, 925/000, met vergulde binnenkant en rondom voorzien van gedreven guirlandes en het deksel met zonnestralen. Birmingham, 1907 ø 9x2,5 cm. Cond.: G

Zilveren inktstel + pen
Resultaat: 90 EUR

Kristallen inktstel met zilveren houder en pen, Fraai kristallen inktpotje en strooier voorzien van acculadeslijpsel, enkele chips, met zilveren dop geplaatst op een zilveren langwerpig gecontourneerd...

Voorzittershamer met zilver
Resultaat: 85 EUR

Antieke houten voorzittershamer met getorste steel en zilveren beslag, 835/000, met inscriptie: 'INTER NOS AMICITIA" (onder ons vriendschap) MT.: J.Helweg, Amsterdam jl.: G: 1841. In originele houten ...

Zilveren vaas
Resultaat: 85 EUR

Zilveren 12 hoekige vaas 925/000 Hollands, met binnenrekje. MT: vermoedelijk van Kempen en Begeer Jl: K 1970 11x12cm 223 gr Cond:U

Zilveren kleine schep met ooievaar
Resultaat: 80 EUR

Fraaie zilveren schep, 835/000. Opengewerkte schep rijkelijk bewerkt met krullen en bloemen, in het midden voorzien van een ooievaar met in doorlopend in de steel leeuwekoppen en engelen. Lengte 20 cm...

Chinees zilveren kruidenset
Resultaat: 80 EUR

Chinese zilveren kruidenset bestaande uit vier tempels. 4x2,5x6 en ø2,5x9cm. De rechthoekige potjes zijn voorzien van een scharnierend deksel en één glazen binnenpotje, de hoge potjes hebben een schro...

Schildpad sigarenkoker
Resultaat: 80 EUR

Sigarenkoker van schildpad met zilveren beslag, 835/000. Langwerpige sigarendoos met zilveren beslag langs de rand en met zilveren ruitvormig beslag voorzien van een stadsgezicht met o.a. een kerk. MT...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse bijbel met groot gouden slot en lederen band, eerste bladzijden licht gekreukt 13x9x5cm Cond:G

Bijbel met zilver
Resultaat: 80 EUR

Fraaie bijbel met zilveren slot. Het nieuwe testament, ofte alle boecken des nieuwen verbonts onses heeren. Bijbel met lederen omslag voorzien van zilveren slot met krul en schelp bewerking. 15x9x4 cm...

4 Zilveren vingerhoeden
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren vingerhoeden, 2 met originele doosjes. Twee fraai bewerkte zware vingerhoeden, 800/000 met geschulpte randen en stippelbewerking. Beiden in het originele doosje. Een vingerhoed, 800/000 ...

Chinees wandbord met zilveren kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen wandblaker, gemaakt van een 19e eeuwse Chinese wandborden en 835/000 zilveren kaarskandelaar. Cond.: G 24,7øx14cm

Chinees wandbord met zilveren kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen wandblaker, gemaakt van een 19e eeuwse Chinese wandborden en 835/000 zilveren kaarskandelaar. Cond.: G 24,7øx14cm

Zilveren slacouvert
Resultaat: 75 EUR

Slacouvert met zilveren heften, 800/000, met Empirestijl bewerking. Lengte 26 cm. Cond.: G

Karaf met zilveren voet
Resultaat: 75 EUR

Fraaie kristallen schenkkaraf met zilveren voet, 835/000. Karaf voorzien van een versiering met amandel- en takslijpsel met stop geslepen in een punt. De karaf is geplaatst op een zilveren voet met ee...

Engels zilveren doosje
Resultaat: 75 EUR

Bijzonder zilveren doosje, 925/000, Engeland, op pootjes. Doosje in schildvorm met scharnierend met deksel voorzien van opgelegde versierde rand. Het doosje is geplaatst op 4 gebogen pootjes. MT.: T.H...

Antiek zilveren mandje, 1815
Resultaat: 75 EUR

Fraai antiek zilveren bonbonmandje, 835/000, Hollands. Klein bonbonmandje met getorste rand, fraai ajour bewerkt met o.a. bloemversieringen, een schild voorzien van een monogramgravure en een bloemgra...

2 Delen kristal met zilver
Resultaat: 75 EUR

Twee kristallen schalen met zilveren montuur, 835/000. Een bonbonschaal van ruitkristal met zilveren beugel versierd met parelrand, MT.: Van kempen, Voorschoten en een suikercoupe van bewerkt kristal ...

Zilveren vingerkom
Resultaat: 75 EUR

Mooie zilveren vingerkom, 830/000, met fraaie omgeslagen rand met versiering, Duits. ø 12x5cm ca 85 gr. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 75 EUR

Fraai zilveren ajour bonbonmandje, 835/000, Hollands. Versierd met parelrand en floraal bewerkte oren. MT.: Schriek en Looren de Jong, Schoonhoven, jl.: Z;1959 16x10x5 cm, ca 72 gr. Cond.: G

Zilveren breipenschede
Resultaat: 75 EUR

Antieke zilveren breipenschede, 835/000, met bloemkop, boordclip en diverse fraaie graveringen o.a. meander. MT.: C.Rietveld, Schoonhoven jl.: L 1870. 16 cm ca 20 gr. Cond.: G