Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Map kunstwerken Heino Breilmann
Resultaat: 60 EUR

Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...

Stilleven, Duitse school
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, stilleven met fruit, olieverf op linnen 38x29cm. Cond:R/G

Schilderij, boten
Resultaat: 60 EUR

Wim Bosman(Enschede) zeegezicht met raderboot, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G

2 Schilderijen, stillevens
Resultaat: 60 EUR

Twee stillevens 20e eeuw, geschilderd in 17e eeuwse stijl, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

2x Adrie Arendsman
Resultaat: 60 EUR

Twee werken van Adrie Arendsman 1998 Enschede 1941, titel: Spel II 9/15 en titel: spel I 10/15 zeefdruk op papier 30x40cm Cond:G

Stadsgezicht, Jacobs
Resultaat: 55 EUR

Jacobs 1973, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Darius Gunneweg
Resultaat: 55 EUR

Darius Gunneweg 1943 Zweedse school, surrealistisch landschap met figuur, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, Nits Nybo
Resultaat: 55 EUR

Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G

Damesportret met hoed
Resultaat: 55 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G

Aquarel, molen de Hercules
Resultaat: 50 EUR

Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G

Hollands wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht, met molen paard en wagen, olieverf op paneel 30x21cm. Cond:G

Druk, Picasso
Resultaat: 50 EUR

Picasso 21.4.58, twee handen met bloemen, lithografie op papier 64x50cm.

Schilderij, bloemenmarkt
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Weiss? bloemenmarkt, olieverf op paneel 35x40cm.Cond:G

2x Christine Amarger
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Chirstine Amarger 1935 Frankrijk, titel: The Jeruzalem Post, The Los Angeles Times, ets, aquarel op papier Cond:G

2 Etsen, Oerder + Harting
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Hollandse etsen, Frans Oerder no 19, muilezels, Dirk Harting, epreuve d'artiste, tropische plantensoort, ets op papier 20x8-27x16cm. Cond:G

Schilderij, A. van Gilst
Resultaat: 50 EUR

Arnout van Gilst Den Haag 1898-Amsterdam 1982 Spaanse dame, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

J. v. Dijk, stilleven
Resultaat: 50 EUR

J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G

Portret jongen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, jongensportret, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

A. Doll, mediterrané
Resultaat: 50 EUR

A Doll, landschap mediterrane, olieverf op linnen 51x40cm Cond:G

Ets J. Henkers, Sneekermeer
Resultaat: 40 EUR

Johannes Hemkes 1894-1988, (met monogram extra)sneekermeer 43x20cm ets op papier, Cond:G

Schilderij,landschap met molen
Resultaat: 40 EUR

Hollands poldergezicht met windmolen, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Stilleven, Thongers
Resultaat: 40 EUR

F. Thongers omstreeks 1940, stilleven met viooltjes, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Schilderij, boslandschap
Resultaat: 40 EUR

G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G

Schilderij, G. Lechner
Resultaat: 40 EUR

G. Lechner omstreeks 1970 Duitse school Gerhard Lechner 1937, bergachtig landschap met hooiende boeren olieverf op paneel 24x30cm Cond:G