afgesloten

28. Aprilveiling 2016

afgesloten | Veiling

08.04.2016 – 09.04.2016

168 Resultaten
Ton Schulten
1001
Ton Schulten

4.500 EUR

Ton Schulten
1020
Ton Schulten

2.500 EUR

Schilderij, C. J. de Vogel
1014
Schilderij, C. J. de Vogel

1.700 EUR

Schilderij, bijbelse voorstelling
1061

1.400 EUR

Schilderij, H.W. Mesdag
1003
Schilderij, H.W. Mesdag

1.300 EUR

Karl Wagner, stadsgezicht
1058
Karl Wagner, stadsgezicht

1.250 EUR

Schilderij, L. Mayer
1007
Schilderij, L. Mayer

1.000 EUR

Ernst Baumer
1078
Ernst Baumer

1.000 EUR

Klaas Bernink 1978
1016
Klaas Bernink 1978

900 EUR

Schilderij, A. Le Comte
1002
Schilderij, A. Le Comte

750 EUR

Jacob Maris, molensteen
1028
Jacob Maris, molensteen

750 EUR

5x Günther Tuzina
1036
5x Günther Tuzina

675 EUR

Schilderij, dorpsgezicht
1091
Schilderij, dorpsgezicht

675 EUR

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
1022

650 EUR

Schilderij, 19e eeuw
1023
Schilderij, 19e eeuw

650 EUR

Schilderij, A.H. Gouwe
1029
Schilderij, A.H. Gouwe

620 EUR

9x Karel Tomei
1027
9x Karel Tomei

550 EUR

Landkaart Dokkum, 17e eeuw
1080
Landkaart Dokkum, 17e eeuw

550 EUR

Duits schilderij, gesigneerd
1044
Duits schilderij, gesigneerd

500 EUR

Schilderij, G.F. van Schagen
1021
Schilderij, G.F. van Schagen

450 EUR

Barok kinderportret
1038
Barok kinderportret

450 EUR

Johannes Christoffel Vaarberg.
1097

450 EUR

Marte Röling
1217
Marte Röling

450 EUR

Schilderij, Wetering de Rooy
1018
Schilderij, Wetering de Rooy

425 EUR