Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Designlamp
Resultaat: 40 EUR

Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat

Plated coupe, glazen binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated tafelschaal bewerkt met guirlandes en met geslepen kristalglazen binnenbak, omstreeks 1900, licht bedeukt 26xø22cm. Cond:R/G

Bronzen kruis
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws verguld bronzen heilig kruis, 29cm. in goede staat

6 Schilderijlijsten
Resultaat: 40 EUR

Zes oude schilderijlijsten, 20e eeuw Cond:R/G

2 Kraankannen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G

Kavel met 12 fotolijstjes
Resultaat: 35 EUR

Lot van twaalf tinnen en messing fotolijsten 2e helft 20e eeuw 7-20cm Cond:G

Antieke pijp
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met handbeschilderde porseleinen kop, hertendecor, verder gemaakt van hoorn en hout in goede staat 70cm Cond:G

Grote doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R

2 Grote koperen kranen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote antieke messing buitenkranen 18-23cm Cond:G

Pallisander lepeldoosje met parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm

Kris
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris, 20e eeuw, hout onprofessioneel gelijmd 50cm. Cond:M

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø

Messing kroonlamp
Resultaat: 30 EUR

Hollandse messing kroonluchter, Barokstijl 1e helft 20e eeuw 6 lichts. In goede staat.

Boek Bruckmanns silber lexikon
Resultaat: 30 EUR

Bruckmann's Munchen Silber lexikon 1982, in goede staat 23,5x17,5x2,5 Cond:G

Bronzen hanger
Resultaat: 30 EUR

Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G

Bronzen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

2 Staande schemerlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.

Japans cloisoné
Resultaat: 30 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Ronde koffer
Resultaat: 30 EUR

Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.

2 Olielampen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke tafelpetroleumlampen met gekleurde glazen, reservoirs omstreeks 1900 met bronzen voet, 1 met bewerkte compositie metalen voet en natuurstenen stam 54-60cm. Cond:G

Straalkachel
Resultaat: 30 EUR

Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG

Russisch lakwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G

2 Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc