Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren miniatuur, predikant op preekstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur predikant op preekstoel, 835/000, met pootjes en gedreven afbeeldingen van putti's voorzien van imitatiekeuren Amsterdam. MT.: J.Portmus, Amsterdam/ Alphen a/d Rijn/ Hoorn ca. 1900....

Zilveren miniatuur, strandstoel
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur rieten strandstoel met zittende vrouw met waaier in de hand, 835/000. MT.: J.Weeda, Haarlem 4,5x1,5cm ca. 18 gr. Cond.: G

Moderen zilveren armband
Resultaat: 25 EUR

Moderne zilveren armband, 925/000. Armband bestaande uit bewerkte ogen met daartussen schijfvormige plaatjes. Voorzien van carabijnhaak. Gerhodineerd. Lengte 19,5 cm ca. 16 gr. Nieuw

Zilveren miniatuur, papegaaikooi
Resultaat: 25 EUR

Zilveren miniatuur vogelkooi, 835/000, met vogel op een stok en een ophangring. ø 4x6,5cm ca. 24 gr. Iets uit model. Cond.: R-G

Twee zilveren hangers en oorringen
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren hangers, 835/000, met bordeaux inleg en een paar oorringen, 925/000. Een rechthoekig en een ovaal mode lhanger en creolen bestaande uit 2 ringen., ca 12 gr.

Zilveren lepel, platte bak
Resultaat: 25 EUR

Zilveren lepel, 925/000, met gegraveerde platte bak en steel met fraai heft. MT.: FW in een schild, Birmingham jl.: C: 1902 13,5 cm ca. 22 gr. Cond.: G

Lapis Lazulli en rode steen
Resultaat: 25 EUR

Lot edelstenen met Lapis Lazulli, ovaal cabouchon, 40x30mm, en een ovaal gefacetteerde rode steen, 20x12 mm.

Zilveren mosterdlepeltje
Resultaat: 25 EUR

Antiek zilveren mosterdlepeltje, 835/000, geheel glad . MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten jl.: E: 1864. 10 cm, ca 10 gr. Als nieuw

Rhodoniet collier
Resultaat: 25 EUR

Collier van rhodonietstenen. Fraai verlopend collier van rhodonietstenen, 12 kantig geslepen, 1,3x1,3-3x2,6cm, geknoopt met een veeroog. Lengte 49 cm.

Zilveren oorhangers
Resultaat: 25 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000. Fraaie strakke oorhangers met een pegelvormig gedeelte en een tolvormige deel bevestigd aan een haak. Lengte 7 cm . ca 4,7 gr.

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 925/000, geheel glad. MT.: Joseph Rodgers & Sons, Sheffield, jl.: Q: 1908, 2,5x9,5cm, ca 18 gr. Cond.: G

Diverse streeksieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot met diverse streek/ filigrain sieraden, Een ronde klederdrachtbroche zilver, 925/000, Norway en een ring en armband met filigrain bewerking.

6 Antieke Engelse borden
Resultaat: 25 EUR

Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden Brownwestern? geschulpt met Oosters en floraal decor in goede staat 26ø

Bronzen figuur
Resultaat: 25 EUR

Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G

Kavel diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...

Lang zilveren collier met kapitolstok
Resultaat: 25 EUR

Zilveren jasseroncollier, 925/000, met een kapitolstok met oog bezet met zirconia's. Lengte 78 cm ca 11 gr. Nieuw

Zilveren collier met hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn slangcollier met een langwerpige hanger met 3 cabouchon geslepen stenen en 2 rondjes bezet met zirconiá. Lengte 45 cm, Grootte hanger 6,5x1,1 cm. ca 8,2 gr. ...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grove ring met zirconia, een ovaal jasseroncollier, een ankercollier, 2 gourmetcolliers waarvan 1 met een filigrainhanger. totaal ca 42 gr.

Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach
Resultaat: 25 EUR

Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.

Tablet, ovaal dienblad
Resultaat: 20 EUR

Antiek 19e eeuws dienblad met ster-intarsia, wortelnoten en diverse andere houtsoorten (spanningscheur midden) 71x58cm Cond:R

Chinese fruittest + 15 schoteltjes, vismotief
Resultaat: 20 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen natfruitschaal(beschadigd) en 15 Chinese schotels meest met visdecor 20 eeuw (chips) 11-22 cm Cond:M/R

2 Majolica bloempotten
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Plateel karaf
Resultaat: 20 EUR

Antieke Gouda platelen karaf omstreeks 1920 decor zomer J.B 22cm Cond:G

Knijpkaraf
Resultaat: 20 EUR

Glazen 18e/19e eeuwse knijpkaraf met stop in goede staat 23,5cm Cond:G