Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Appelklokje
Resultaat: 30 EUR

Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R

Russisch lakwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven maal Russisch lakwerk 20e eeuw, Matruschka(5 delig) en zes beschilderde eieren 7-19cm Cond:G

Bronzen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

Schilderij, haven Almelo
Resultaat: 30 EUR

Bulde omstreeks 1950, Haven Almelo met vele transport aken, litho op papier 39x27cm Cond:G

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Resultaat: 30 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marokkaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

Kavel plated
Resultaat: 28 EUR

Lot divers plated, Duits, o.a. WMF, Kora schaal in originele doos, 4 maal servetringen paard, boerenjongenssleef, en bestek, 6-28cm. Cond:G

Kavel vooroorlogse postkaarten
Resultaat: 25 EUR

Lot van 46 vooroorlogse postkaarten, voornamelijk Holland, o.a. Hengelo, Oldenzaal etc, Cond:R/G

Fayence tulpensteker + apothekerspot
Resultaat: 25 EUR

Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G

2 Gemberpotjes, 20 eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee oude porseleinen gemberpotten uit china met drakendecor 20e eeuw 16x12cm

2 Sets serviezen ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Twee sets 19e eeuws servies, 6 kop en schotels met roze floraal decor (beschadigd) 6 kop en schotels Chinees decor oranje blauw, gemerkt L en H Dekin no 2 beschadigd 5-14cm Cond:R/G

Aardewerken dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen dekseldoos, met Indische olifanten en floraal decor, 20e eeuw 14x19x13cm Cond:G

Bloemtafel met tussenblad
Resultaat: 25 EUR

Kersenhout gekleurde planten bloemtafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld. In goede staat 66x35x33cm

Rond bijzettafel
Resultaat: 25 EUR

Oude bijzettafel 20e eeuw met massief kersenhouten blad (heeft nieuwe laklaag nodig) verder in redelijke staat 61x44ø

Empire stijl spiegel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegel 2e helft 20e eeuw houtgestoken, goudkleurig 69x45cm Cond:G

4 Delen speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...

Afrikaans beeld, Ambete
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld van de Ambete stam uit Congo ca. 1970-1980, voorstellend een zittende man met diverse tekens over het lichaam. Hand mist en is in matige staat 53x17x16cm.,

2 Oude lijsten met prentjes
Resultaat: 25 EUR

Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G

6 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

2 Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Schilderij, open vuur
Resultaat: 25 EUR

Boeren interieur met openhaard olieverf op linnen ongesigneerd 50x40cm Cond:G

Groot schilderij, figuren in dorp
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

2 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Twee werken op papier: 1x Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G en 1x Onduidelijk gesigneerd nr. 3/90, lithografie op papier, getiteld "made for eachother 2" 6...

2 Kleine werken
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G