Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kinder penantkastje
Startprijs 225 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kinder penantkast omstreeks 1860, recentelijk professioneel gerestaureerd, en in zeer goede staat 58x50x22cm

Naaitafeltje, mahonie gepolitoerd
Startprijs 225 EUR

Prachtig mahoniehouten gefineerde Louis Philippe naaitafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, binnenin wortelnoten vakverdeling, met 8 wortelnoten deksels, 68x52x36cm Cond:G

2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR

Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G

Schild stilleven met fles
Startprijs 230 EUR

Jung, Duitse school omstreeks 1900 stilleven met fruit etc. olieverf op linnen 86x66cm Cond:R/G

Zilveren trekpotje
Startprijs 240 EUR

Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...

Zilveren vork en lepel, man en vrouw, 1879
Startprijs 240 EUR

Zilveren couvert, 835/000, Hollands, bestaande uit een tafellepel en -vork bekroond met een muziekmakende man en vrouw. jl.: U: 1879 lengte 21,5 cm. ca 206 gr. Cond.:G

Zilveren Haagse vork ooievaars
Startprijs 240 EUR

Grote zilveren vork, 835/000, met ooievaars. Fraai uitgewerkte vork met een dubbel getorste steel met engelen en bekroond met een ooievaar. De bak is aan de rand uitgewerkt met figuren, bloemen en kru...

Zilveren schep en vork met molens
Startprijs 240 EUR

Fraaie zilveren vork en lepel met molen,835/000. Grove lepel en vork met dubbel getorste steel bekroond met een molen. De lepel is fraai opengewerkt met krullen en guirlandes. Voorzien van het wapen v...

Parelcollier met gouden slot en hanger
Startprijs 240 EUR

Collier van parels met WG sluiting en hanger. Collier van zoetwaterparels met in het midden een WG ronde hanger met cultivé parels en 5 briljanten, ø 14 mm. Het geheel is bevestigd aan een WG sluiting...

Antieke gouden streekbroche met diamant
Startprijs 240 EUR

Antieke gouden streekbroche, 585/000, met diamant. Mooi vroeg 19e eeuwse bootbroche met een zilveren entourage zetting, voorzien van 1 grotere en 8 kleine diamantjes. De gouden buitenrand is voorzien ...

Eiken commode, snijwerk in de laden
Startprijs 240 EUR

Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm

3 Kleine bronzen
Startprijs 240 EUR

Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G

Gouden horlogesleutel; pistool
Startprijs 250 EUR

Bijzondere gouden horlogesleutel, 585/000, in de vorm van een pistool. Voorzien van veiligheidsketting. Lengte 6 cm. Cond.; R-G

Zilveren theepotje
Startprijs 250 EUR

Fraai zilveren Art Deco theepotje,835/000, Hollands. Kleine bolle theepot aan de boven- en onderrand voorzien van een dubbele filetrand. De deksel is voorzien van een zwart houten knop en een handvat ...

Gouden collier en hanger
Startprijs 250 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000 met Blauw Saffier en Briljanten. Langwerpige hanger, lengte 2.8 cm, in de vorm van een vierkant en zeshoek bezet met 24 Briljanten, totaal 0.48 crt. In het midden van...

2 Delig zilveren servies
Startprijs 250 EUR

Zilveren thee- en melkkan, 925/000, model Bonton met parelrand. De kannen zijn voorzien van houten handvat en de theekan met houten knop op de deksel. MT.: Kon. van Kempen en Begeer, Voorschoten. JL....

Zilveren haan,
Startprijs 250 EUR

Zilveren haan, 835/000, Hollands. Vechtende haan, hoogopstaand, met gespreide veren. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam/Haarlem, rond 1920, 11x10x14cm. ca.210 gr. Cond.: G

Zilveren haan
Startprijs 250 EUR

Zilveren haan, 835/000, Hollands. Vechtende haan, met onderdanige houding. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam/Haarlem, rond 1920. ca 190 gr. 8x10x13 cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Startprijs 250 EUR

Zilveren theepot, 835/000, met parelrand. Een bolvormige theepot met gekruld oor en deksel met scharnier. Met dekseldop versierd met parelrand. Importeursteken: D.J.Aubert, 's Gravenhage. ca 499 gr. 2...

Art Deco ring Goud
Startprijs 250 EUR

Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...

Zilveren theedoos
Startprijs 250 EUR

Mooie zilveren ovale theedoos, Oostenrijk. Ovale gladde bolgevormde theedoos op 4 bolpootjes, deksel voorzien van scharnier. Leutschau 1891-1901. Grootte14x11x9 cm. ca 172 gr. Cond.: G

Zilveren dienblad met engelen
Startprijs 250 EUR

Zilveren dienblad met engelen, 925/000, Engels. Rechthoekig dienblad met gecontourneerde omgeslagen rand met in het midden een diverse hoofden van engelen. MT: Walker & Hall, Chester jl.: F: 1906. kl...

Gouden hanger carneool
Startprijs 250 EUR

Grote gouden hanger met carneool, 585/000. Grote hanger met royaal bewerkte rand met getorst draad en een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte 5x2,7 cm. Als nieuw. ca 8 gr.

Witgouden ring met parels en citrien
Startprijs 250 EUR

Klassieke ring WG 750/000 met citrien en parels. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde citrien, ca 1,65 crt aan de zijkanten versierd met kleine zaadpareltjes verfraaid met getorst draadgoud ...