Chinees porseleinen 18e/19e eeuwse bottle met ivoren lepel, rondom landschap met figuren decor in goede staat 8,5x3,1cm
Zeldzame 17e eeuwse landkaart, Frisia Occindentales 1622, met stadswapens, incisia a Ptero Harlingse+Johannes Lamrinck, beetje gekreukt, ets op papier 57x44cm. Cond:G
Negen x Karel Tomei(flying camera, ,luchtfotografie) 1941 Rotterdam, negen handgesigneerde foto's van Tomei in dure inlijsting, certificaat verso, beperkte oplage, fotografie op papier Cond:G
50x50cm...
Achtiende eeuws Frans antiquarisch boek, relation de sa sacree majeste Charles VI empereur des Romains 1717, met grote uitklapbare gravures(beschadigingen), originele lederen band 28x45x2cm. Cond:R
Antieke bronzen figuur door S Kinsburger, Silvain, 1855-1935, getiteld: Joueur de tennis, met ivoren handen en gezicht, mooi gepatineerd, in goede staat 20cm.
Grote 17e/18e eeuws Chinees porseleinen trekpot, met keizerlijk familiedecor en gouddecor(chip tuit, binnenrand en deksel) 17x21xø12cm. Cond:R/G
Chinees porseleinen schenkkan 17e-18e eeuw, Kang Xi met bloemdecor. Glazuurschade handvat (bijgewerkt restauratie) 17cm. Cond.: R-G
Bijzonder collier van bloedkoralen, verlopend met 5 kralen omwikkeld met metaal. Grootte 8x6-11x11 mm. Lengte 59 cm. ca 127 gr.
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen, waarvan twee met armleuning. In goede staat, 90x50x47cm en 94x53x60cm.
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Zeldzame 18e-19e eeuwse Yixing trekpot met symbolen en foohonden decor, lichte beschadiging aan opgelegde figuren deksel, verder in goede staat 10,5x14x7cm.
Grote bronzen eettafel met figuur voorstellende een naakte dame met glazen blad, facetgeslepen 77x180x118cm
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G
Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G
Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...
Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.
Unieke zilver-verguld inktset/bureauset, 925/000, met marmeren blad. Rechthoekige set met pen- en brievenhouders op een marmerenblad met een brede bewerkte zilver-vergulde rand. Op de hoeken versierd ...
Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G