Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G
Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Twee kapitale werken Bep Toscani (twee luik) 1940 Amsterdam, moderne compositie met acryl en kranten, mixed media, totaal 280x170cm Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G
Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G
Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G
Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Zeldzame 17e eeuwse landkaart, Frisia Occindentales 1622, met stadswapens, incisia a Ptero Harlingse+Johannes Lamrinck, beetje gekreukt, ets op papier 57x44cm. Cond:G
Negen x Karel Tomei(flying camera, ,luchtfotografie) 1941 Rotterdam, negen handgesigneerde foto's van Tomei in dure inlijsting, certificaat verso, beperkte oplage, fotografie op papier Cond:G
50x50cm...
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G
Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G
Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm