Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

W.M. Bimbam
Startprijs 15 EUR

Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G

Eikenhouten regelateur
Startprijs 25 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915. In goede originele staat. 78cm Cond:G

Sallander klok
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Jaarpendule
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G

Fotograaf klok
Startprijs 40 EUR

Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat

Koekoeksklok
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G

Tafelklokje met lampjes
Startprijs 50 EUR

Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G

Notenhouten Grunder tafelklokje
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Mini klokje
Startprijs 50 EUR

Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G

Jugendstil klokkenstel
Startprijs 50 EUR

Antiek messing drie delig Jugendstil klokkenstel omstreeks 1910 met achtdaags uurwerk halfuurslag en drie hamers op gongstaven 33x15x44cm Cond:G

Tafelklokje, Warmink
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G

Neuchattel stijlklokje
Startprijs 60 EUR

Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G

Eiken tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat en cirkeldak. In goede staat 36x24x15cm

Barometer met klok
Startprijs 60 EUR

Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.

Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.

Antieke tafelklok
Startprijs 60 EUR

Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.

Friese stoelklok
Startprijs 60 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G

4 Emaille wijzerplaten
Startprijs 60 EUR

Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulator klokken, ø18cm Cond:G

4 Emaille wijzerplaten
Startprijs 60 EUR

Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulator klokken, ø20cm Cond:G

Vrijslinger
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.

3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 70 EUR

Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G