Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaarberg, vrouw met kind
Startprijs 1.200 EUR

J.C. Vaarberg 1850, moeder met kind en hond in tuin, olieverf op paneel 33,5x40cm. Cond:G

Schilderij Ton Schulten
Startprijs 1.750 EUR

Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G

Straebel, wildvoorstelling
Startprijs 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G

Druk, Jongkind
Resultaat: 275 EUR

Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G

Schilderij, Istvan Benyovszky
Resultaat: 370 EUR

Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Schilderij, A. Cuip
Startprijs 690 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws, verso Albert Cuyp, landschap met wegwijzer en figuren, inschilderingen, en craquele 75x58cm. Cond:M

Schilderij, Sam Dean
Startprijs 300 EUR

Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G

Schilderij, Stortenbeker
Startprijs 300 EUR

Pieter Stortenbeker 1828-1898 Hollandse school, landschap met koe en schaap, aquarel op papier 14,2x8cm Cond:R/G

Joop Kropff
Startprijs 150 EUR

Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Karl Wagner, stadsgezicht
Resultaat: 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm

Schilderij, Fleur Baay
Startprijs 150 EUR

Hendrik Fleurbaay Vlissingen 1896-1975, 17e eeuwse driemaster op volle zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR

P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G

Antieke landkaart
Resultaat: 225 EUR

Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.

Schilderij, B. Pegot
Startprijs 250 EUR

B. Pegot 1830-1900, twee figuren boven in de bergen, olieverf op paneel 22x14cm Cond:G

Joop Vugs
Startprijs 400 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Schilderij, A. Rieper
Startprijs 500 EUR

A.Rieper, (august 1865-1940) Duitse school. Handwerkende vrouw in Duits interieur. Olieverf op linnen. 40x50cm Cond.: G

Schilderij, E. Rabbers
Resultaat: 225 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '98 (geb. 1940) herkomst beeld+aambeeld, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Schilderij, G. van Pelt
Startprijs 450 EUR

G. van Pelt(Godefridus) Belgische school Antwerpen 1873-1926 st Josse ten Noode, boerenhuis aan het water, olieverf op linnen 100x136 cond:G

Schilderij, A. Huber
Startprijs 200 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

2 Jachtprenten, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse jachtprenten, vossenjacht, Gone away 1905 by Mess Fores London, catch em who can 1905 by Mess Fores London, 58x29cm. en 74x24cm. Cond;G