Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Startprijs 35 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Tinnen schaal, Aziatica
Startprijs 100 EUR

Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.

Dienblaadje met omranding
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Messing schildersezel
Resultaat: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

Miniatuur snijwerk, aap op paard
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws Chinees miniatuur snijwerk, voorstellende een aap op paard 5,5cm. Cond:G

Chinese kom, met parelmoer en zilveren rand
Startprijs 270 EUR

Negentiende eeuwse Chinese noten houten kom 19e eeuw, met parelmoerinleg tekst, gesigneerd met zilveren omranding floraal en vogeldecor(stukje inleg mist) verder in goede staat 11,5x18,5ø Cond:G

Chinees trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees trekpotje met drakendecor en cloissone, natuursteen messing en plated, gemerkt, 20e eeuw 8,5x13x7,7ø Cond:G

Chinees metalen bord
Startprijs 480 EUR

Chinese gietijzeren schotel, 17e/18e eeuws met geschulpte omranding in goede staat 1,5x19,7ø Cond:G

Houten inro met houten vis
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houten Inro houder in krabvorm en karper, 2 delig 20e eeuw, met glazen ogen. In goede staat 7x3x8cm.

Houten inro leeuw
Startprijs 220 EUR

Oude Japanse houtgesneden Inro houder 4 delig met tijger decor 20e eeuw 8x6x3,5cm.

Koraal boeddha
Resultaat: 135 EUR

Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G

Koraal Boeddha
Resultaat: 145 EUR

Oude Chinese koralen gesneden Boeddha (bamboekoraal), 20e eeuw, in goede staat 7cm.

2 Cloisone vaasje met onderzet
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.

Chinese cloissone dame met bloem
Startprijs 110 EUR

Oude Japanse cloissone Geisha met glazen bloem 2e helft 20e eeuw in goede staat 25cm Cond;G

Chinese claissone dame met rood collier
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse Cloissone Geisha 2e helft 20e eeuw 22cm Cond:G

2 Messing wandbekers
Startprijs 140 EUR

Twee grote 19e eeuwse renaissance stijl messing wandblakers voor 3 kaarsen, in goede staat 58x48x27cm. Cond:G

2 Kandelaren, Sphinxen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met Sphinxen omstreeks 1860, in goede staat 28cm. Cond:G

2 Stellen kandelaars
Startprijs 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

2 Kaarskandelaren
Startprijs 90 EUR

Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G

2 Kandelaren van klokkenstel
Startprijs 125 EUR

Twee Franse antieke 6 lichts kaarskandelaren, rood marmer met messing en compositiemetaal, cond:G 70cm

2 Kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke kandelaren, klein brons 17e eeuw(kandelaar los van voet), en messing Neogotisch 19e eeu, 14-41cm Cond:R/G

2 Houten kandelaars met vergulde rand
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm

2 Stel kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G