Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.

Imari kom
Resultaat: 45 EUR

Negentiende Eeuwse Imari porseleinen kom met goud en floraal decor. 8,5xø16 cm. In goede staat.

Fruitschaal opengewerkt Waechtersbach
Resultaat: 25 EUR

Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.

Fürstenberg servies
Resultaat: 60 EUR

Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.

Groot imari bord
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø

9 Imari borden
Startprijs 180 EUR

Set van 9 18e-19e eeuwse Japans porseleinen borden met tuindecor, en geschulpte omranding 21,5cm Cond:G

2 Grote blauwe borden
Startprijs 120 EUR

Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.

Groot KPM bord
Startprijs 20 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G

Grote keramiek vaas/lamp
Startprijs 100 EUR

Grote keramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G

Imari scheerbekken
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G

Imari theeservies
Resultaat: 30 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

3 Scheerbekkens
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse Franse Fayence scheerbekkens met Floraal decor, 1x gelijmd. 27-29 cm. Cond.: R-G

Kavel Herend porselein
Startprijs 200 EUR

Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G

Kinderserviesje, Fürstenberg
Startprijs 50 EUR

Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm

3 Engelse "Jugs"
Resultaat: 140 EUR

Drie oude, antieke Engelse keramieken Toby Juugs, o.a. gemerkt Wood & Sons, Tony Wood Staffordshire en de grote gemerkt: Burlington Shaw & Sons. 15-23 cm in goede staat. Cond.: G

Majolica piedestal
Startprijs 20 EUR

Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R

Marmeren Quan Yin
Resultaat: 45 EUR

Zware antiek Chinese spekstenen musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Petrus Regout waterreservoir
Startprijs 40 EUR

Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G

Herend porseleinen lamp
Resultaat: 70 EUR

Grote Herend porseleinen lamp, met vlinder en floraal decor, 57cm. Cond:G

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 50 EUR

Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm

Porseleinen figuur, geweer
Startprijs 110 EUR

Russisch porseleinen figuur, gesigneerd 20e eeuw voorstellende een matroos en machinepistool 21cm

Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR

Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G

Wedgwood schaal met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G