J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G
Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G
Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G