Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...
Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.
Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.
Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G
Kavel met 4 delen speelgoed: 1x grote Disney Cars RC truck in originele verpakking, 1x Revell Peterbilt Canadian Hauler bouwpakket (niet gecontroleerd op volledigheid), 1x speelgoed hijskraan in origi...
Zeer grote antieke Duitse 390 AM pop maat 14, mat papier-maché lichaam, slaapogen, open mond met vier tanden, mohairpruik oude kleertjes, strohoed en schoenen 71cm Cond:G
Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G
Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Zes oude Duitse celluloid minerva poppen omstreeks 1930-1950, in goede staat 20-45cm.
Oude Duitse porseleinen pop, Lumo en Otto Dresse nr 9/0, met stoffen lichaam en porseleinen onderarmen, slaapogen, open mond, 5 tanden, originele pruik,38cm. Cond:G
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø
Grote antieke Duitse porseleinen pop, A.M 390 6,5 met gelede lichaam, pop met metalen standmechaniek en loopmechaniek, bij lopen beweegt hoofd, 60cm. Cond:G
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G