Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Dertien zilveren servetbanden, 835/000, bestaande uit 7 servetbanden, diverse modellen en 6 vingerhoedringen. Voorzien van monogramgravures. Totaal ca 265 gr. Cond.: G
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Schaar met zilveren grepen en jasseron ketting, 835/000. Een huishoudschaar met gekrulde zilveren benen voorzien van Biedermeier krulgravures. Aan de schaar zit een zilveren jasseronketting van 80 cm....
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G
Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G
Lot zilveren sieraden met barnsteen, bestaande uit een klemarmband en vier hangers. Verschillende gehaltes zilver.
Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G
Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G
Zilveren vesta, 925/000, Engels. Mooie vesta met ruitstructuur, Birmingham. ca 21 gr. 4x3 cm. iets gedeukt. Cond.: R-G
Drie antieke Chinese voorwerpen omstreeks 1900 ,marmeren keizer met hofdame, hout gesneden Boeddha, waterbuffel 11-17cm
Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G
J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G
Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Twee zilveren doosjes, 800/000. Een zeshoekig gehamerd model met initialen E.M. met scharnier en een rond doosje met initialen WJW, met draaideksel.ø 5,5 cm en 6,0x6,0 cm Totaal ca 62 gr. Cond.: G
Gesigneerde antieke buste van Jezus , door Beroude, brons gepatineerd compositie metaal, in goede staat, 31cm.