Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G
Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G
Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G
Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G
Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G
Oude (Chinese of Japanse) houtsnede door Zhong Zhan (gesigneerd), 19e-20e eeuw 28,5x14cm. Cond.: G
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Haanstra 20e eeuw Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Ongesigneerd? 19e eeuw Duitse school, riviergezicht met figuren en zeilboot, olieverf op linnen 64x49cm Cond:G
Zeer grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling vrouw met hoorn des overvloeds vol met geld, geld in haar hand, messing lampenkap met prismenglas, in goede staat 122xø54cm.
Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse zakkroonluchter, electrisch, messing met kristal in goede staat 110xø70cm.
Antieke Franse christoffel, genummerd, Jugendstil plated bronzen tafelstuk met kristallen schaal, omstreeks 1900, 48xø19cm Cond:G
Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G
Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G
Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm
Twee Barockstijl tafellampen met putti(kunststof) 20e eeuw in goede staat 52cm.
Negentiende eeuws Engels of Italiaanse houtgestoken lantaarn met verzilvering en leeuwenkariatyden, omstreeks 1900, kleine beschadigingen 200cm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp met prismenglas omstreeks 1880, 4 lichts, Historisme 60x40cm Cond:G