Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G
Fraaie zilveren dienschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. Cond.:G
Stel 835/000 zilveren Biedermeier flessenbakken ca 15cm met fraaie gedreven en gegraveerde randen en houten bodems MT.: J. Lang en C Koops Rotterdam jl.: A 1860 Cond:G
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...
Collier van bloedkoralen takjes met gouden sluiting met bloedkoraal. Lengte 60 cm, ca. 33 gr.
Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 835/000, beiden geribbeld en met een hartvormig wapenschild met schuifdop. MT.: P.Cool, Sneek ca 1840. 5-9cm ca. 22 gr. Als nieuw.
Bijzonder collier van bloedkoralen, verlopend met 5 kralen omwikkeld met metaal. Grootte 8x6-11x11 mm. Lengte 59 cm. ca 127 gr.
Zilveren klokje, 925/000. Klein staand klokje met rijkelijk bewerkte zilveren buitenkant en een glad ornament aan de achterzijde. Oop pootjes, één ontbreekt. MT.: Henry Clifford Davis, Birmingham jl....
Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.
Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...