Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Landschap met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Muller, "de Venne"
Startprijs 75 EUR

Henk Muller omstreeks 1940, titel: De Venne, olieverf op paneel 18,5x12,5cm. Cond:G

Francine, strandgezicht
Startprijs 90 EUR

Francine, 21e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij, C. Slotman
Resultaat: 30 EUR

C. Slotman, poldergezicht met vissers bij avond, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

3 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Drie antieke gravures passage du chateau, pferdemarkt, bosgezicht met figuren, gravures op papier Cond:G 38x24 - 41x33-46x34cm

Wulfers
Resultaat: 60 EUR

Theo Hendrik Wulfers 1897 Arnhem, eenden langs de waterkant, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR

J, Dijkstra'44, stilleven met ketel, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Aquarel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw bloemen studie, aquarel op papier 33x25cm Cond:R

Schilderij G. Krol, kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol Enschede 1882-1950 bosgezicht met boerenschuur, kippen en paardenkar, olieverf op linnen 51x60 cm Cond:G

Antiek ikoon, heilige
Resultaat: 135 EUR

De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.

Aquarel, molen de Hercules
Resultaat: 50 EUR

Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G

Jos Beeling, haven Almelo
Resultaat: 225 EUR

Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Marte Röling
Resultaat: 450 EUR

Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G

Klingebögle
Startprijs 60 EUR

R Klingbögl 1881-1943 Duitse school, Weens interieur met portaalklok en commode, olieverf op paneel 18,5x13,5cm Cond:G

Ferdinand Boersma, gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Ferdinand Boersma 1906-1979 Hengelo stilleven met gemberpotten, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Serie van 6 erotische drukken
Startprijs 80 EUR

Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Startprijs 300 EUR

J.W. van Trirum, jonge kittens met rozen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Aafke Kelly
Startprijs 200 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Schilderij, H. Bogman
Startprijs 600 EUR

H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

Religieus schilderij
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, religieuze voorstelling, originele lijst, olieverf op linnen 107x85cm. Cond:R/G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 150 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR

P.J.A Wagemans den Haag 1879-1955, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 40x60 Cond:G