Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Twee antieke tinnen borden 18e/19e eeuw een met drie stempels, een met onduidelijke stempels. 24-32cm Cond:G
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurbokken, pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Groot lot divers oud koperwerk 19e/20e eeuw o.a. doofpot, kannen en Jugendstil stoof 5-40cm Cond:R/G
Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G
Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G
Fraai eiken lepelkistje met metalen schild en sierlijk handvat. 7,5x16,5x4,5 cm. Cond.: G
Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G
Oude Japanse lakwerk doos met spelen, o.a. kaartspel en Japans spel 20e eeuw 6x24x17cm Cond:G
Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten tabakspot Biedermeier in zeer goede staat 19x13cm
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.
Twaalf zilveren 19e eeuwse munten, 1 korona omstreeks 1840-1900 2,2ø Cond:R
Doosje met divers oud (tinnen) speelgoed, waaronder: Technofix Shell straat met autootje, Stella treinset, blokken en divers ander speelgoed. Gebruikssporen en in redelijke staat (functies niet getest...
Antieke ronde mahoniehouten gestoffeerde voetenbank omstreeks 1900 in goede originele staat 13x31ø Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G
Zes oude boheemse gegraveerde kristallen wijngalzen, robijnrood, 1e helft 20e eeuw in goede staat 11cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G
Zes oude vooroorlogse porseleinen fruitborden met diverse fruitvoorstellingen en goudrand omstreeks 1930 gemerkt J.O en Z handelsmerk 17ø cm Cond:G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G
Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Diverse zilveren sieraden, bestaande uit een armband, breed model, biesmark met gourmet, een collier met hanger met similie en 2 ringen, glad en één met zirconia's. Totaal ca 37,1 gr.
Twaalf zilveren kinderringen, 925/000 met o.a. diertjes en kleursteentjes. ca. 12 gr. diverse kleine maatjes
Zilver vergulde platte koningsarmband. 7 mm breed, lengte 19,5 cm. ca. 7,9 gr.
Zilveren servetstandaard met gecontourneerde randen en voorzien van oud Nederlands belastingteken 15 gr 4x4,5cm Cond:G
Parelmoerhanger, schelp. met zwarte kraaltjes al hangeroog. 9-11 cm ca. 40 gr.
Zilveren 835/000 miniatuur kooltjes strijkijzer met te openen bovenkast 3x3cm 22 gram Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur hoge schoen met spijkerzool 3,5x2cm 15 gram Cond:G
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie tweezijdige bewerkte steel Mt Bijkerk Steenwijk 20e eeuws 16,5cm 18 gram Cond:G
Lot diverse sieraden bestaande uit o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia, een fijne pennenarmband, 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen b...
Zilveren armband, 800/000 met groene stenen. Armbadn met ovale schakels om en om bezet met een groene steen en een ovaal zilveren uitgewerkte schakel met bladdecor. Voorzien van bakslot met veilighei...
Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...
Negen delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...