Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel diverse wijzerplaten
Startprijs 100 EUR

Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G

Schilderij, Nits Nijbo
Startprijs 75 EUR

Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G

Cokora Katze
Startprijs 120 EUR

N. Cokora? hond en kat gevecht olieverf op paneel 18x26cm Cond:G

2 Thorapointers met edelstenen
Resultaat: 225 EUR

Twee thorapointers met edelstenen. Een thorapointer met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapo...

2 Bijbels met zilveren sloten
Startprijs 90 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten. Bijbels met bruin lederen omslag voorzien van zilveren, 825/000, sluiting. MT.: Jan Hemmes, Smilde/Assen 1871-1883 en Andries Jacob Nobel Schoonhoven, 1872-1892. Cond...

8 Zilveren scheppen/lepels
Startprijs 90 EUR

Lot met 8 zilveren schepdelen, 835/000, bestaande uit 4 suikerscheppen, een theelepel, roomlepel en een kleine natfruitlepel met Hollandse voorstellingen en taferelen en een bonbonschep met vis. Totaa...

Gouden hanger/medaillon, aandenken koning
Startprijs 300 EUR

Unieke hanger GG 585/000,medaillon met anker. "Aandenken der Nationale feest van Willem III, 14 mei 1874." Erkentenis aan den Hr F.C.Schol, door J.h Volant, E. Lombar, L.Gennotte en J.Matheys. Ovaal m...

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 850 EUR

Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde ...

Piece de Milieu
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere zilveren Piece de Milieu, 800/000. Oostenrijk rond 1900, met kristallen schotel. Groot tafelstuk met kristallen schaal voorzien van geschulpte rand, ruitslijpsel en fraaie bloemversieringen...

AM Dreambaby
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat

Heubach Ernst malnr 320
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse porsleienen pop, vermoeddelijk Heuach nr A7, slaapogen en dichte mond, echt haar, papier machee lijf (gerestaureerd) 44cm Cond:G

Pop AM Maat 16
Startprijs 180 EUR

Zeer grote antieke Duitse Arman Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G

Twee zilveren bonbonschaaltjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren bonbonschaaltjes, Engels, 925/000. Ovaal model met florale bewerkingen en medaillons. Voorzien van een geschulpte bewerkte rand. De schaaltjes zijn vervaardigd uit geperst zilver. 13x10...

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat

Zilveren flacon
Resultaat: 60 EUR

Flacon, plat model gemaakt uit zilver, 835/000. Platte ovale flacon, liggend model, van zilver versierd met florale gravures. Duits. Voorzien van schroefdop. 1x5,5x9cm. Cond.: G

Zilveren choker
Startprijs 45 EUR

Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm

Wandklok
Startprijs 200 EUR

Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R

Sepia, Waterloo "Napoleon"
Resultaat: 120 EUR

Monogram WS 1872 Duitse school Wilhelm Schreuer, slacht bij waterloo sepia op papier 57x43cm Cond:G

Hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat

Zilveren fotolijst
Startprijs 35 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren fotoloijst
Resultaat: 50 EUR

Grote zilveren fotolijst 835/000 Hollands met gladde bolle rand 24x18cm J. de Wijn handelsonderneming Hilversum Jl: J 1969

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 45 EUR

Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...

Oude kijkdoos met diverse glazen foto's
Resultaat: 105 EUR

Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm