Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G
Nils Nybo, Zweedse school zeegezicht met zeilboot, olieverf op linnen 55x34cm Cond:G
Twee thorapointers met edelstenen. Een thorapointer met edelstenen en vergulde bewerking. Wit metalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. Lengte 26 cm, en een thorapo...
Twee bijbels met zilveren sloten. Bijbels met bruin lederen omslag voorzien van zilveren, 825/000, sluiting. MT.: Jan Hemmes, Smilde/Assen 1871-1883 en Andries Jacob Nobel Schoonhoven, 1872-1892. Cond...
Lot met 8 zilveren schepdelen, 835/000, bestaande uit 4 suikerscheppen, een theelepel, roomlepel en een kleine natfruitlepel met Hollandse voorstellingen en taferelen en een bonbonschep met vis. Totaa...
Unieke hanger GG 585/000,medaillon met anker. "Aandenken der Nationale feest van Willem III, 14 mei 1874." Erkentenis aan den Hr F.C.Schol, door J.h Volant, E. Lombar, L.Gennotte en J.Matheys. Ovaal m...
Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde ...
Bijzondere zilveren Piece de Milieu, 800/000. Oostenrijk rond 1900, met kristallen schotel. Groot tafelstuk met kristallen schaal voorzien van geschulpte rand, ruitslijpsel en fraaie bloemversieringen...
Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat
Antieke Duitse porsleienen pop, vermoeddelijk Heuach nr A7, slaapogen en dichte mond, echt haar, papier machee lijf (gerestaureerd) 44cm Cond:G
Zeer grote antieke Duitse Arman Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G
Twee zilveren bonbonschaaltjes, Engels, 925/000. Ovaal model met florale bewerkingen en medaillons. Voorzien van een geschulpte bewerkte rand. De schaaltjes zijn vervaardigd uit geperst zilver. 13x10...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat
Flacon, plat model gemaakt uit zilver, 835/000. Platte ovale flacon, liggend model, van zilver versierd met florale gravures. Duits. Voorzien van schroefdop. 1x5,5x9cm. Cond.: G
Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm
Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Monogram WS 1872 Duitse school Wilhelm Schreuer, slacht bij waterloo sepia op papier 57x43cm Cond:G
Antieke messing petroleum hanglamp omstreeks 1900 met extra verlichting ingebouwd naast petroleumlamp 65x36ø in goede staat
Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G
Grote zilveren fotolijst 835/000 Hollands met gladde bolle rand 24x18cm J. de Wijn handelsonderneming Hilversum Jl: J 1969
Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...
Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm