Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Bulle klok
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse elektrische Bulle Clokette Brevete met marmeren voet, glas opbouw is eigen bouw 28cm Cond:R/G

Boulle klok
Resultaat: 225 EUR

Oude Boulle klok 2e helft 20e eeuw met F.H.S mechanisch uurwerk en bronzen monturen, in zeer goede staat 47x30x13 cm

Pendulestel, Frans Albert
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans groen albasten pendulestel omstreeks 1880 gemaakt van compositiemetaal en messing, zuil gelijmd minimale chip en haarscheur, origineel 8 daags uurwerk, Frans uurwerk met halfuurslag A.D. ...

Alabasten pendule
Resultaat: 110 EUR

Vroeg 19e eeuwse albasten pendule, beschadigd en vuil, met 8 daags uurwerk, halfuurslag met touwtjesslinger (chappe a Paris) 36x22x12cm Cond:M

Porseleinen klok
Resultaat: 150 EUR

Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm

Porseleinen klok
Resultaat: 150 EUR

Grote porseleinen pendule omstreeks 1900 met floraal decor, gouddecor en kasteel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in goede staat 39cm

Schaarklok
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse schaarklok met marmeren basis en snack 20e eeuw, moet worden afgesteld 54cm Cond:G

Regulateur, Gustav Becker
Resultaat: 80 EUR

Mooie gave antieke wortelnoten Gustav Becker regulateur, omstreeks 1880 met halve zuilen, in zeer goede originele staat 96cm Cond:G

Franse pendule met vrouw
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met stil 8 daags uurwerk gemaakt compositiemetaal(stuk kruis af, vinger af) 30cm Cond:R

Comtoise
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met cartouche wijzerplaat en harpslinger, vergulde Feuille, slagwerk mist, met bok (geen gewichten) 40x26x16cm Cond:M

Hangklok, met messing gedecoreerd
Resultaat: 250 EUR

Duitse Kienzle eikenhouten balkon vrijslinger omstreeks 1880 Gründerzeit met verguld met bronzen beslag 1 million nr 199596 48cm Cond:G

Franse pendule, vrouw met luit
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse marmeren pendule omstreeks 1870, met compositiemetalen figuur, voorstellende vrouw met luit. Achtdaags uurwerk en halfuurslag, Japy Freres compleet met sleutel, in goede staat 42x39x16c...

Zuilenpendule met inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse zuilenpendule met getorste zuilen en houtinleg(intarsia) omstreeks 1870 met vuurvergulding, wormbeval, slinger niet compatibel, emaille wijzerplaat beschadigd 45cm Cond:R

Weense regulateur
Resultaat: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Vernis Martin klokje
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...

Franse pendule
Resultaat: 190 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, vergulding is goed, craquelé in wijzerplaat(uurwerk moet gereinigd worden) 42cm Cond:G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 600 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen empire pendule omstreeks 1820 met 8 daagsuurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, klok in goede ongewassen staat 41,5cm Cond:G

Reiswekkertje met speelwerk
Resultaat: 40 EUR

Antieke reiswekker omstreeks 1900 Duitsland met speeldoos, seconde aanduiding, vernikkeld, lichte oxidatie 15cm Cond:G

Eiken Junghans tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm

Mahonie tafelklok, man slaat op bel
Resultaat: 50 EUR

Oude Franse mahoniehouten tafelklok met bronzen ornamenten, achtdaags uurwerk en slagwerk ( man slaat op bel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 33cm

Friese stoelklok
Startprijs 250 EUR

Antieke Friese staartklok met wekker 19e eeuws met origineel beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten 76cm Cond:G

Friese stoelklok
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker, en vergulde loden ornamenten, originele beschildering, in goede staat 78cm

Franse pendule, vrouw bij kapel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...

Franse pendule met man
Resultaat: 90 EUR

Antieke vergulde Franse pendule omstreeks 1870 compositie metaal met zwart marmer, in originele staat (pootje los en scheurtje) 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:R/G 37cm