Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren boulloir
Resultaat: 440 EUR

Zilveren Boulloir, 925/000. Unieke waterketel op standaard met lossen spiritusbrander. Glad model op onderstel met 3 sierlijke poten. Grootte 30.5 cm London, 1879. Tevens voorzien van Hollands keur. C...

Zeer grote spiegel, zilver
Resultaat: 750 EUR

Italiaanse houten spiegel met fraaie zilveren brede rand, 925/000, voorzien van florale bewerkingen en kleine langwerpige spiegels. Breedte rand 7 cm. MT.: Livi Giancarlo, Sesto F.No 1959-1971
Groott...

Collier en oorhangers parels en GG.
Resultaat: 60 EUR

Parelcollier, armband en oorhangers met GG 585/000. Collier met grijze parels met GG schijfjes met witte parels en GG bolsluiting. Een parelarmband met kleinere grijze parels met GG schijfjes en witte...

Gouden ring met parel
Startprijs 90 EUR

Ring GG 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw

Gouden collier en hanger met maansteen
Resultaat: 350 EUR

Gouden collier, 585/000 met hanger, 375/000, met maansteen. Sierlijk plat koordcollier met fraaie ovale hanger van maansteen versierd met bloemen en sierlijke ornamenten aan de boven en onderzijde. V...

Ring WG, briljant
Startprijs 700 EUR

Elegante ring WG 585/000 met briljant. Zeer fraaie solitairring met in het midden een 4 poots-chaton met aan weerskanten in de band briljanten verlopend in grootte. Totaal ca 0.51 crt. ca. 2,3 gr. ø ...

Parelcollier
Resultaat: 400 EUR

Fraai parelcollier met GG 585/000 sluiting. Collier van grote zoetwaterparels, ø 12.5 mm, met een lichte multicolour, bevestigd aan een grote gladde gouden bolsluiting, ø 20 mm. Lengte 46 cm.

Witgouden ring met briljant
Startprijs 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Brede ring met vierkante kop, 6.5x6.5 mm, met daarin 9 briljanten pave gezet, totaal ca 0.10 crt W. ca 4.3 gr, ø 51 Nieuw

Witgouden ning met briljant
Startprijs 650 EUR

Ring, WG, 750/000, met briljant en prinsesgeslepen briljanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke WG band met in het midden 3 briljanten in een gladomzetting wat hogerop gezet. Aan weerzijden van de bril...

Witgouden ring met Briljant
Startprijs 200 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring met opstaande kronkel midden op de ring. Aan weerszijden van de kronkel bezet met 9 briljanten. Totaal ca 0.43 crt, W/SI, ø 55, 3.5 gr.

Witgouden hanger met parel en diamant
Startprijs 1.150 EUR

Prachtige hanger WG 750/000 met 9 diamanten en parel. Een mooi grote zilvergrijze Tahiti parel ø15/16 mm is bevestigd aan een WG hanger bestaande uit 2 vlinders met diamantjes, totaal ca 0.10 crt. Gr...

Witgouden oorclips Parel
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere oorstekers, WG, 750/000, met briljant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn volle...

Witgouden armband met briljant
Startprijs 900 EUR

Armband WG 750/000,met briljanten. Schakelarmband met ronde en langwerpige schakels. De 8 langwerpige schakels zijn bezet met 2 rijen briljanten, totaal ca 1.64 ct.TW/VS. De armband is voorzien van ee...

Lot diverse sieraden
Startprijs 15 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.

Zilveren servies, Empire stijl
Startprijs 650 EUR

Zeer fraai koffie-servies, zilver 925/000, Empire stijl, 4 delig met houten handvaten. Bestaande uit twee grote kannen, een melkkan en een suikerpot met florale details aan de tuit, de handvaten en op...

Zilveren man en vrouw
Resultaat: 275 EUR

Zilveren boer en boerin, zout en peperstrooier, boerin met vlechten uit Marken en de Boer uit Volendam 835/000 ca 108gr. M: van Kempen , Voorschoten 4,5x10cm

Zilveren tafelklokje
Resultaat: 950 EUR

Zilveren tafelklokje 800/000, barokstijl. Fraai uitgewerkte pendule op vier krulpootjes 24x7x9cm

Antieke zilveren brandewijnkom
Startprijs 425 EUR

Zilveren brandewijnkom 835/000 met florale bewerking en parelranden, voorzien van versierde handgrepen, met dansende engelen en zonnekoning, 13x26x7cm ca 264gr. Cond;G

Zilveren strooier
Resultaat: 55 EUR

Fraaie zilveren strooier, Hollands, 835/000, met florale bewerking en voorstelling van een man met kinderen. De strooier is versierd met parelranden en een getorste bewerking. Gestempeld: Vos, en enke...

Kristallen bowlpot
Startprijs 120 EUR

Fraaie kristallen bowlpot met onderschotel met zilveren dop 835/000. Gerestaureerd. Geetste bowlpot met florale versieringen en zilveren dop versierd met parelrand, op onderschotel. Enkele chips, ø22x...

Parfumflacon
Resultaat: 650 EUR

Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Zware lage zilveren tafelkandelaar, Duits, 835/000. Vierkant model grof met geschulpte rand. 10x10x5 cm. MT.: Wilkens Cond.: G

Zilveren miniatuur haardtang
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur haardtang 835/000 MT: J.A van Geffen Amsterdam, 1771 11cm ca 12gr

Zilveren koektrommel
Startprijs 425 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 koektrommel, rondom mooi bewerkt met bloemguirlanden en op deksel voorzien van een geciseleerde voorstelling. Jaarletter: G: 1841, MT.: onduidelijk, ca. 368 gr., 15x...