Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Prachtig laat Jugendstil theeservies gemaakt uit gedreven zilver, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerbak met deksel, lepelvaasje en een klein bakje. Glad gehamerd model met sierlijk handvat en ...
Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G
Uniek zilveren beeld, 835/000, van een zittende vrouw met kroon naast een wapenschild met lauwerkrans in haar hand, Athene. De vrouw is geplaatst op een zilveren sokkel voorzien van een gravure van ee...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...
Vier delig zilveren koffieservies, Thailand, 925/000 bestaande uit een ovaal dienblad met schulpen bewerking in de rand, een koffiekan, melkkan en suikerpot. Rondom Oosterse bewerking en een pijnappel...
Vijf delig zilveren koffieservies 800/000 Djokja, bestaande uit: dienblad met geschulpte rand en bloembewerking, melk en koffiekan, suikerpot, lepelvaasje, suikertang, alles voorzien van Djokja bewerk...
Evert Moll 1878-1955, schaal met bloemstuk, olieverf op linnen 40x60 Cond:G
Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
A.Boschi Copia Firenze 1892, Italiaanse school(houtgestoken vergulde lijst) Achille Boschi 1852-1930, Madonna met kind, verso: A.Boschi's pictures gallery 15 Borgognisanti Florence. olieverf op linnen...
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Zilveren bestek bestaande uit 11 vorken en 12 lepels met fraaie rond bewerkte stelen. Nagestempeld met het keur van Heubert Alkers, Amsterdam. Ca. 1550 gr.
Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G
Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Isodore Opsomer 1878-1967(toegeschreven aan Belgische school) stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Antiek Perzisch kleed Laver Kirman, met kraanvogel en drakenkop en floraal decor in goede staat 135x200cm Cond:G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Zilveren Boulloir, 925/000. Unieke waterketel op standaard met lossen spiritusbrander. Glad model op onderstel met 3 sierlijke poten. Grootte 30.5 cm London, 1879. Tevens voorzien van Hollands keur. C...
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting gemaakt van een bijbelslot. Collier van 4 rijen bloedkoralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een gouden oud bijbelslot met figuren. Grootte sluiting 58x29 mm....
Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G
Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...
Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G
Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G
Groot bronzen beeld, een arabier te paard naar 19e eeuws voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x45x21cm.
Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G
Elegant horloge WG, 585/000, met schakelband en briljant. Fijn horloge met ovale schakels verlopend in grootte, met bewerking en bezet met 8 briljanten. Breedte 20 mm. Lengte 18 cm. Totaal ca 25.45 gr...
Fraai parelcollier met GG 585/000 sluiting. Collier van grote zoetwaterparels, ø 12.5 mm, met een lichte multicolour, bevestigd aan een grote gladde gouden bolsluiting, ø 20 mm. Lengte 46 cm.
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G
Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G
Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G
Bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een zittende Keniaanse vrouw met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet 29x30x18cm. Cond.: G
Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G
Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Hollands zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en een suikerpot, versierd met parelrand, met houten handvat en knop. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Voorschoten, JL.: V 1980...
Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm
Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G
Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G
Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G
Collier met hanger, GG, 585/000, met veel Briljanten. Lang GG koordcollier, 58 cm, met zware bolhanger, merk Merci ø 15 mm, voorzien van ca 96 Briljanten. ca16 gr.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G
Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G
Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G
Gouden collier, 585/000 met hanger, 375/000, met maansteen. Sierlijk plat koordcollier met fraaie ovale hanger van maansteen versierd met bloemen en sierlijke ornamenten aan de boven en onderzijde. V...
Gouden dameshorloge, 585/000, Certina. Fraai Certina dameshorloge, vierhoekige kast, mechanisch, met strakke gladde bewerkte band. Lengte 18 cm ca. 28.9 gr. Werkend
Jugendstil collier, 375/000 met parels en opaal. Jugendstil hanger met organische vorm bezet met opalen en een zoetwaterparel. Bevestigd aan een fijn figaro collier. ca 7.6 gr. Lengte 43 cm. Veeroogje...
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Zes 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoelen in renaissance stijl met koppen en getorste poten ca. 1880. Goede stoffering en geheel in goede staat 105x53x42cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kussenkast met ebbenhout sierwerk afgezet, uitneembaar, in goede originele staat. 179x150x60cm.
Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm
Vijf 18e eeuwse capucijner chinese kop en schotel met binnenin floraal familie Rose decor(twee schotels beschadigd, 1 kopje randschade)
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G
Zilveren tafelklokje, Zwitsers, 800/000, revue met bewerkte kast, rond 1900, op vier strakke pootjes, Art Deco, werkend 6x4,5x12cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, van marmer en composietie metaal,( 1 arm weg van kandelaar)verder in goede staat, met acht daags uurwerk 54-55cm Cond:R
Hollandse wortelnoten Barokcommode omstreeks 1800 staande op klauwpoten, met geschulpt blad, in goede originele staat 88x96x60cm
Hollandse vitrine opzet omstreeks 1930 Barokstijl, met klauwpoten, bronzen beslag, zijkanten van glas, mooi snijwerk in goede staat. 220x44x130cm Cond:G
Oud Engels wortelnoten schrijfbureau met 9 lades , groen schrijfleer en koperen beslag. Stijlmeubel 20e eeuw in goede originele staat 76x115x65cm.
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.
Twee zeer grote 19e eeuwse getorste messing kaarskandelaren uit engeland 129cm Cond:G
Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G
Antieke bronzen leeuw op stenen voet, gesigneerd Audrey omstreeks 1900 in goede staat (James Audrey) 30x52x18cm
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900 gesigneerd Madrassi, voorstellende een vrouw met korf en druiven, compositiemetaal, 2 kleurig gepatineerd Cond:G 74cm
Zilveren (925/000) brandewijnkom, prachtig versierd met florale bewerkingen, schilden en parelrand. De kom is voorzien van gekrulde handvaten, voorzien van kleine keur. 23x11x11cm., ca. 285gr.
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G