Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Microscoop
Resultaat: 145 EUR

Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm

Pistool, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm

2 Parker pennen
Resultaat: 140 EUR

Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.

Schrijfkist 19e eeuws
Resultaat: 135 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G

Messing haardset met hond
Resultaat: 130 EUR

Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm

Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr.
Resultaat: 130 EUR

Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G

Lantaarndrager
Resultaat: 130 EUR

Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.

Messing sextant
Resultaat: 125 EUR

Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G

2 Grote vazen, J.S.
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G

Hangpetroleumlamp, bonte kap
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G

Majolica olielamp
Resultaat: 120 EUR

Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, met floraal decor en compositiemetalen voet,(kap stukken uit) 35cm Cond:R/G

Bronzen ceremonie staf standaard
Resultaat: 120 EUR

Bronzen ceremoniële standaard voor staf uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 15xø4cm.

7 Delen brons
Resultaat: 120 EUR

Zeven antieke bronzen figuren, divers ongesigneerd 4-17cm

Oude vuursteen munitie-maker
Resultaat: 120 EUR

Antieke vuursteen, munitiemaker, 18e eeuw metalen zijkanten missen 25cm Cond:R

Bureaulamp, Hillebrand (30-er/50-er jaren)
Resultaat: 110 EUR

Hillebrand metalen bureaulamp 30-er/50-er jaren Duitsland, in zeer goede originele staat 44x44x38cm.

Dolk in schede
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G

13 Strijkbouten
Resultaat: 110 EUR

Kavel met 13 oude/antieke strijkbouten o.a: ijzer en messing (enkele met afstelhouder) 10-24cm. Cond.: G

Bontjas (Blaufuchs)
Resultaat: 110 EUR

Oude bontjas, poolvos, korte jas76cm Cond:G

2 Bronzen kanonnen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G

Melkhouder, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G

Messing etageretafeltje
Resultaat: 100 EUR

Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.

Chinees bronzen jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G

2 Lakwerk doosjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G