Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Pronksiervaas, messing
Resultaat: 30 EUR

Grote messing pronkvaas, ampforavormig met Onyx, 20e eeuw in goede staat 52cm Cond:G

Diverse delen cloissone
Resultaat: 30 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G

Koperen lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Hanglamp met lampjes
Resultaat: 30 EUR

Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G

Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Oude cementgegoten tuinbeeld van Maria met kind 75cm. Cond.: R

Paar stijgbeugels
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.

Globe-standaard
Resultaat: 30 EUR

Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø

5 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

2 Consoles
Resultaat: 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Wijnfleshouder, zittende figuren
Resultaat: 25 EUR

Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G

Cloissone dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Masker + hoorn als speer
Resultaat: 25 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G

Boek, Jeanne D'Arc
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...

Haardset
Resultaat: 20 EUR

Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke hal-hanglamp met gematteerd facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 48x14x14cm.

Vioolkist
Resultaat: 20 EUR

Oude houten vioolkist met 3 sluitingen ca. 1930 in goede staat 30x80x16cm.

4 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

2x Goudweegschaal
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Oosterse weegschalen in houten foudralen 20e eeuw 14-23cm Cond:G

Beschilderd dekseldoosje
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G

Antieke kolenkit
Resultaat: 20 EUR

Roodkoperen, 19e eeuwse kolenkit met hengsel, in goede originele staat 35x45x30cm Cond:G

Bronzen vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

Gobelin, 2 kindjes
Resultaat: 20 EUR

Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm