Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel, 835/000 MT.: P. van Oostrom Schoonhoven anno 1938, ca. 14 gr 12cm Cond:U
Antieke zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen (als nieuw) 5x12cm, 835/000. MT.: van Kempen Voorschoten, ca 1880, 27gr Cond:U
Bijzonder plated thee ei met bajinetsluiting en getorste steel met knop, hierbij een zilveren suikerschep, steel bekroond met geemailleerd opengewerkt wapen"scarborouch'11-13cm Brimingham anno 1937 ca...
Zeven delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...
Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm
Armband van twee rijen amethiststenen, getrommeld met in het midden een grotere langwerpige amethist, 18x12 mm. Geregen op elastiek
Zilveren oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Zilveren oorhangers, 925/000, met fluoriet. Oorhangers met cabouchon geslepen fluoriet, 12x11 mm, met insluitsels, gezet in een fraaie gladde rand. Grootte 3.3x1.4 cm inclusief brisure. ca. 7 gr.
Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm
Een lot met diverse zilveren sieraden bestaande uit 2 hangers, een bedel, 2 ringen, een oorring en een stukje ketting. Totaal ca. 17.2 gr.
Ronde zilveren, 925/000, spang, ø 2.1mm, met haaksluiting en een onedele hanger met zwarte steen. ø spang 14 cm. Grootte hanger 40 mm.
Lot met 8 zilveren, 925/000, zodiac hangers in verschillende modellen met o.a. stier, steenbok. ca. 14.3 gr. Nieuw
Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.