Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 20 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G

Zilveren roomlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel, 835/000 MT.: P. van Oostrom Schoonhoven anno 1938, ca. 14 gr 12cm Cond:U

Antieke zilveren klontjestang
Startprijs 20 EUR

Antieke zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen (als nieuw) 5x12cm, 835/000. MT.: van Kempen Voorschoten, ca 1880, 27gr Cond:U

Thee ei en suikerschep
Startprijs 20 EUR

Bijzonder plated thee ei met bajinetsluiting en getorste steel met knop, hierbij een zilveren suikerschep, steel bekroond met geemailleerd opengewerkt wapen"scarborouch'11-13cm Brimingham anno 1937 ca...

Zeven delen zilver
Startprijs 20 EUR

Zeven delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...

Zilveren trancheercouvert
Startprijs 20 EUR

Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm

Armband van amethist
Startprijs 20 EUR

Armband van twee rijen amethiststenen, getrommeld met in het midden een grotere langwerpige amethist, 18x12 mm. Geregen op elastiek

Zilveren oorhangers met amethist
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.

Zilveren oorhangers met fluoriet
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met fluoriet. Oorhangers met cabouchon geslepen fluoriet, 12x11 mm, met insluitsels, gezet in een fraaie gladde rand. Grootte 3.3x1.4 cm inclusief brisure. ca. 7 gr.

Twee sierkurken
Startprijs 20 EUR

Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm

Diverse zilveren sieraden
Startprijs 20 EUR

Een lot met diverse zilveren sieraden bestaande uit 2 hangers, een bedel, 2 ringen, een oorring en een stukje ketting. Totaal ca. 17.2 gr.

Spang met zwarte steen
Startprijs 20 EUR

Ronde zilveren, 925/000, spang, ø 2.1mm, met haaksluiting en een onedele hanger met zwarte steen. ø spang 14 cm. Grootte hanger 40 mm.

Lot zilveren zodiacs
Startprijs 20 EUR

Lot met 8 zilveren, 925/000, zodiac hangers in verschillende modellen met o.a. stier, steenbok. ca. 14.3 gr. Nieuw

Servies
Startprijs 15 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

2 Keramieken vazen
Startprijs 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

2 Kleine vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G

2 Delen Fanyence
Startprijs 15 EUR

Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G

9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

Muntenset
Startprijs 15 EUR

Oude Russische muntenset, 1 Kopecka tot 1 Roebel 1989 (Moscow mint) in goede staat

Wandlamp + thermometer
Startprijs 15 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Wandarmatuur
Startprijs 15 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.