Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G
Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Vijf antieke plated dienbladen 19e/ 20e eeuw bewerkt en strak. Cond:R/G 43-72cm