Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Francine, strandgezicht
Startprijs 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd, strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 18x14cm Cond:G

Alfred Schwaars
Startprijs 80 EUR

Alfred Schwaars ( 1875 - 1926 Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp 30x30cm. Cond.: G

Heyboer 1986, kip
Startprijs 140 EUR

Anton Heyboer 1924-2005, eigendruk, kip, ingekleurde ets op papier 19x27cm Cond:G

Collier van ruwe diamant
Startprijs 50 EUR

Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Twee zilver rosé vergulde armbanden
Startprijs 60 EUR

Twee zilver rosé vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39,9 gr.

6 Zilveren ringen
Resultaat: 55 EUR

Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R

Bronzen beeld
Resultaat: 100 EUR

Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G

Schilderij Bitner, boten op zee
Startprijs 150 EUR

Bittner omstreeks 1880 Duitse school , schepen en roeiboot met figuren op zee, olieverf op paneel 19,5x14,5cm Cond:G

Diamanten armband
Startprijs 800 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...

8-Kantige emmer
Startprijs 60 EUR

Wortelnoten 8 kantige Barokstijl houder op hoge poten omstreeks 1920 minimale fineerschade 47x30x30cm Cond:G

Imari dekselvaas
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R

Gemberpot
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G

Schilderij, meisje op strand
Startprijs 100 EUR

Monogram G.H 0g, meisje op strand, olieverf op linnen 30x40cm Cond;G

Vandrak
Resultaat: 160 EUR

Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G

Chinese vaas, zilveren deksel
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R

Groot schilderij, Albert Franke
Startprijs 100 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Zilveren portemonnee
Resultaat: 40 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G

Zilveren dameshorloge
Startprijs 150 EUR

Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.

Zilveren pronk-kelk
Resultaat: 210 EUR

Unieke zilveren noppenbeker met deksel, rijkelijk versierd. Voorzien van munt," Unsere Bergwercke gott seegne u erhalte". Historisme beker met druivenmotief, gegraveerde rand en versierde voet.. Het d...

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 55 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G

Foto lijstje
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.