Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot goud
Resultaat: 300 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.

Schilderij Swarts
Resultaat: 300 EUR

F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G

Schilderij Swarts
Resultaat: 300 EUR

F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G

Teixeira de Mattos
Resultaat: 300 EUR

Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G

Tekening, C. Visscher
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G

Bronzen drinkbeker
Resultaat: 300 EUR

Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm

Mahonie bank
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.

Engels wortelnoten bureau
Resultaat: 300 EUR

Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R

Duitse barokkast
Resultaat: 300 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm

8 Kop & schotels
Resultaat: 300 EUR

Acht 17e en 18e eeuwse kop en schotels, Octagonaal met figuren en landschapdecor(2 kopjes beschadigd) alles schotels goed, minimale glazuurschade. 7x12,5cm Cond:R/G

Ivoren bol op standaard
Resultaat: 290 EUR

Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm

Schilderij, strand Scheveingen
Resultaat: 285 EUR

Hollands strandgezicht (copie Krause) 20e eeuw, olieverf op linnen, vele figuren op het strand 75x50cm. Cond.: G

Tafel Engelse stijl
Resultaat: 285 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 280 EUR

Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U

Wierookbrander
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 280 EUR

Groot antiek drie delig klokkenstel omstreeks 1880, betreffende scheepvaart, visserij, getiteld Cod Fisshing. strandjutter, vissersvrouw en visser op boeg(compositiemetaal) 8 daags uurwerk zonder slag...

Frans beschilderd klokje
Resultaat: 275 EUR

Franse beschilderde 19e eeuwse pendule (Vernis Martin stijl) met decor van flora en figuren (cracele) en bronzen vergulde ornamentuur. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd AD Mo...

Verguld tafeltje, marmeren blad
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G

Wedgwood Edmee servies
Resultaat: 275 EUR

Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...

2 Stoelen
Resultaat: 270 EUR

Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G

Schilderij, Meyer Moringen
Resultaat: 260 EUR

Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

2 Wandlampen
Resultaat: 260 EUR

Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G

Moderne sculptuur
Resultaat: 260 EUR

Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G

Zilveren wol houder
Resultaat: 250 EUR

Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...

Ring GG stersaffier
Resultaat: 250 EUR

Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65

Zakhorloge, "spillegang"
Resultaat: 250 EUR

Engels zakhorloge, zilver met spillegang. Samson London met gesigneerd uurwerk, Samson London 10152. Het horloge zit een dubbele kast met voorstelling van edelpaar en folrale versieringen. ø 50 mm. Lo...

Lexicon
Resultaat: 250 EUR

Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...

Bronzen vaasje
Resultaat: 250 EUR

Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø

Humidor
Resultaat: 250 EUR

Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G

Eikenhouten staande klok, Westminsterslag
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Westminster staande klok(3gewichten) kwartierslag 8 gongstaven F.M.S uurwerk. 212cm Cond:G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Leuke kleine vuurvergulde Franse pendule 1e helft 19e eeuw met prachtige vergulding, gave wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (slinger mist) 35,5cm. Cond.: G

Koperen pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G

Fauteuil zwart leder
Resultaat: 250 EUR

Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat

Fauteuil zwart leder
Resultaat: 250 EUR

Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G

Eethoek met 6 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm

Beeld, moeder met kind
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse Passau keramieken figuur omstreeks 1930 nr P 1241 voostellende een moeder met kind, in goede originele staat 46x30x21cm

Bruin jade trekpotje
Resultaat: 250 EUR

Oud Chinees bruin Jade trekpotje, 1e helft 20e eeuw met floraal decor en vogel op deksel, in goede staat, 11x16x10ø

Franse pendule
Resultaat: 245 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...

Antieke Corpus Christie
Resultaat: 240 EUR

Antieke bronzen corpus Christi 19e eeuw of ouder, verso etiket XV 1e Siecte, in goede staat, 21x17x3cm

Art Deco kandelaar
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame grote zware plated Art Deco kaarskandelaar voor zeven kaarsen.ca 1930 cond. G 28x41x13cm

Bretonse kast
Resultaat: 240 EUR

Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.

Pors. beeld, vrouw
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G

Schilderij naakte dame
Resultaat: 225 EUR

Emile Fiala ( 1869 - 1960 Tjechië), olieverf op paneel, liggende naakte dame met hond 81x60cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G

Koekkoeks klok
Resultaat: 225 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 19e eeuw, met druivenrank decor en koekoekvogel, snijwerk in goede staat. 58cm Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 225 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, 3 figuren
Resultaat: 225 EUR

Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3

Yixing potje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...

Ring GG briljant
Resultaat: 220 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Brede elegante ring, 11 mm., met in het midden een bloemzetting met daarop een rozet met briljanten. In de band zitten drie rijen. aan weerskanten, bezet met briljanten...

Schilderij, vrouw en man
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw zieke vrouw met dokter, olieverf op linnen, 64x75 cm Cond:G

2 Aquarellen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Twee leuke 18e eeuwse werken: 1x aquarel bloem 12x9cm. en 1x sepia met putti, gesigneerd (J. Buys?) 27x9cm. Cond.: G

Antieke buitenlamp
Resultaat: 220 EUR

Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G

6 Tinnen borden
Resultaat: 220 EUR

Zes oude tinnen borden met giettekens, 20e eeuw of ouder in zeer goede staat 22ø

2,5 Gulden 1840
Resultaat: 220 EUR

Zilveren 2,5 gulden Koning Willem I, 1840 ( Het 1e jaar van deze munt in het Koninkrijk der Nederlanden) Cond.: G-U

Commode, 4-laden
Resultaat: 220 EUR

Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93

Wortelnoten tafeltje
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G

Bronzen beeld liggende dame
Resultaat: 220 EUR

Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G

Servies Rosenthal
Resultaat: 220 EUR

Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand in goede staat, 21,6øcm

Zilveren schaar
Resultaat: 210 EUR

Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G

Ring, diamant
Resultaat: 200 EUR

Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring met ronde bovenzijde, ø 16 mm, versierd met 15 diamanten, oud slijpsel, in zilver gezet. Gezet aan een fraai bewerkte ring. ø 53 ca. 4.05 gr

Russisch schilderij, moeder met kind
Resultaat: 200 EUR

Verso Colosukow? Russische school moeder met kind, olieverf op linnen 60x41 Cond:G

Piet van de Hem, 2 tekeningen
Resultaat: 200 EUR

Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G

Houtsnede, koeien melken
Resultaat: 200 EUR

Jan Mankes 1889-1920, melkende Boerin houtsnede op papier Cond:R

Adri Verveen, havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Adri Verveen 19-12-1988 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Bronzen vaasje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...

Barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, 1 deurs 2e helft 20e eeuw van wortelnoten. 225x140x44 Cond:G

Vitrine
Resultaat: 200 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Essenhouten bank
Resultaat: 200 EUR

Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105

Tapijt
Resultaat: 200 EUR

Groot oud perzisch handgeknoopt tapijt, meerkleurig hoofdzakelijk rood-bruin. in goede staat 366x287cm

Imari bloempot
Resultaat: 200 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R

Kristallen eierset
Resultaat: 190 EUR

Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...

Zilveren mes, lederen schede
Resultaat: 190 EUR

Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm

Klok
Resultaat: 190 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G

Kluis
Resultaat: 190 EUR

Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G

Benen slagtand
Resultaat: 190 EUR

Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G

Kang Xi bord
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

Zaagklok
Resultaat: 185 EUR

Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm

Zilveren kandelaar
Resultaat: 180 EUR

Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.

Heyboer, kip
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer, spetterkip , olieverf op paneel 73x63cm Cond:G

Bentheimer bakje
Resultaat: 180 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x99x51cm.

3 Antieke grenen deuren
Resultaat: 180 EUR

Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm

Noten bureaustoel
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG

Ivoren Chinees
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G

Wedgwood borden + peper/zout stel
Resultaat: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

Jade collier
Resultaat: 175 EUR

Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.

Speld als kloksleutel
Resultaat: 175 EUR

Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 175 EUR

Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.

Benen compas
Resultaat: 175 EUR

Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G

Stel oorknoppen, bloedkoraal
Resultaat: 170 EUR

Oorschroeven GG 585/000 met bloedkoraal. Oorschroeven met een grote bouton bloedkoraal, ø 11 mm. ca. 4.3 gr

Gouden hanger, bloedkoraal
Resultaat: 170 EUR

Hanger GG 585/000 met bloedkoraal. Fraaie hanger met grove geschulpte rand en greinen met in het midden een ovale gesneden bloedkoraal. Grootte hanger 18x38 mm. ca. 2.8 gr.

Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Resultaat: 170 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G