Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.

Carbidlamp
Resultaat: 20 EUR

Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G

Beschilderde steen
Resultaat: 20 EUR

Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G

6 Plated kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Sierbord, Berliner Eisen
Resultaat: 20 EUR

Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.

Koperen pan en ketel
Resultaat: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Pijp
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

2 Pendule sokkels
Resultaat: 20 EUR

Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.

Wand vitrine
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1880 in goede staat 70x78x21cm.

Antieke geslepen spiegel
Resultaat: 20 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Barokstijl tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R

Klein Perzisch tapijt
Resultaat: 20 EUR

Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G

Buste
Resultaat: 20 EUR

Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.

Murano bonbonnière
Resultaat: 20 EUR

Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonbonnière met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G

13 Kristallen schalen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.

Diverse glazen, slingereffect
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G

Limonadekan met glazen
Resultaat: 20 EUR

Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G