Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theo Selhorst, Loosdrechtse plassen
Resultaat: 50 EUR

Theo Selhorst, Velp 1891-1982, gezicht op meer bij avond olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

G. Cox, gemengde techniek
Resultaat: 50 EUR

Gerard Cox jr. (1902 - 1982), pastel op papier, landschap bij Ravennen Arcen 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, Folker Larsson
Resultaat: 50 EUR

Fölker Larsson (zweedse School), olieverf op linnen, meisje in de duinen 55x70cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, vissersman, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G

Schilderij, Kelderman
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman ( 1914 - 1990), olieverf op linnen, dorp aan een rivier (Broek op Waterland) 30x40cm.

4x Tulpen, zeefdruk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

Prent
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse reproductie 20e eeuw met voorstelling van jager met beagles en paard 48x66cm. Cond.: G

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling naar Picasso olieverf op linnen 50x40 Cond:G

Schilderij, G. Diepenveen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen(Enschede) kubistische voorstelling The Band, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

2 Maritieme gravures
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse maritieme gravures, zeeman, B Cleynhaas te Haarlem en de haven van Amsterdam door de Jong, 25x13 en 34x26cm Cond:R/G

P. Scheerlinck
Resultaat: 45 EUR

P.Scheerlinck omstreeks 1930 bospad, olieverf op paneel 60x80 cm Cond:G

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

Schilderij, Karl Schmidt Rottluff
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse school Rottluff vrouwelijk naakte buste, houtsnede op papier 25x36 cm

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

J. Kok 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap met ijspret 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk, besneeuwd landschap bij avond olieverf op linnen 53x20cm CondG

Schilderij, J
Resultaat: 40 EUR

J.Hanze omstreeks 1920 riviergezicht, olieverf op paneel 33x27cm

Diverse grafieken
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek Duitse grafieken. paardenhoofd Eberbach, grote 18e eeuwse gravure John et Ridinger, herten voorstelling, plus map met 12 etsen div. Duitse kunstenaars omstreeks 1900 26-28cm Cond:G

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse martieme etsen waaronder een Hamburger Smack, ook wel Rowaander of Londons veerschip, en een staaten of Heere Jacht met een spiegel. 21x18cm Cond:R\G

Cornelius Rogge
Resultaat: 40 EUR

Cornelius Johannes Rogge Duitse school, 1874-1936 landschap noord Duitsland, ets op papier 27x36 Cond:G

2 Gravures
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gravures 18e eeuw, eenmaal kerk St.Paulus te Lissabon door Isaac Tirion 1759 Sculp C.Philips Jacobs zoon 1759 ( scheurtje rechts) en een gravure Tan Callos Fecit Israel, Excudit cum privi...

2 Werken, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G