Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren mand
Startprijs 525 EUR

Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U

Tasbeugel, donker
Startprijs 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...

2 Flacons met zilver
Resultaat: 35 EUR

Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...

Zilveren snuifdoosje
Startprijs 190 EUR

Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 225 EUR

Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G

Bijbel, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G

Trommel, verliefd stel
Startprijs 525 EUR

Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...

2 Casettes, zilveren bestek
Resultaat: 60 EUR

Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.

2 Rozenvaasjes
Startprijs 100 EUR

Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G

Zilv. miniatuur hondenkar
Resultaat: 40 EUR

Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G

Miniatuur melkkar
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G

Bijbel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm

Fries mes
Resultaat: 120 EUR

Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G

Zilveren bowllepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren tafelstukken
Startprijs 450 EUR

Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G

Zilveren thorapointer
Startprijs 325 EUR

Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm

Flacon, emaille
Startprijs 140 EUR

Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...

Divers zilver 4x
Startprijs 150 EUR

Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...

Kristallen zalfpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen zalfpotje, 12 vlaks geslepen, voorzien van een zilveren, 800/000, deksel met parelrand. ø 5x4cm Cond G

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Set met 6 antieke zilveren, 835/000 koffielepels met puntbak en een soort biedermeiermontuur. MT: A. en J.J.Driesen, Schoonhoven jl: T 1878. 12 cm Totaal ca. 62 gr.

Langwerpige doos
Startprijs 325 EUR

Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...

Zilveren bonbonnière
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G