Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Antieke grenen deuren
Resultaat: 180 EUR

Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm

Biedermeier kastje
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Kabinet
Startprijs 500 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G

Gothische penantkast
Startprijs 80 EUR

Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm

Eiken 1-deurs opzetkast
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten, Neo Renaissence opzetkast (2 delig) 1 deurs met lade, snijwerk en leeuwenkoppen 160x75x45cm Cond:G

Jugendstil kamerscherm
Startprijs 200 EUR

Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R

Fauteuil zwart leder
Resultaat: 250 EUR

Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat

Fauteuil zwart leder
Resultaat: 250 EUR

Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.

Sofa zwart leder
Resultaat: 350 EUR

Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm

Grenen secretaire
Startprijs 300 EUR

Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.

Gestoken stoel
Startprijs 240 EUR

Antieke notenhoutenLouis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G

Biedermeier fauteuil
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm

Ingelegd schrijftafeltje
Resultaat: 90 EUR

Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G

Engelse salontafel
Resultaat: 125 EUR

Mooie mahoniehouten Engelse salontafel met lade en verlengbaar blad (bekleed met schrijfleder) 20e eeuw in goede staat 150x70x56cm.

Noten bureaustoel
Resultaat: 180 EUR

Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG

Jugendstil warmhoudtafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm

Kamer / Haardscherm
Startprijs 300 EUR

Bijzondere houtgesneden mahoniehouten Louis Philippe kamerscherm met petitpoint scherm, floraal decor omstreeks 1870, met drie spantpoot 128x70x40 Cond:G

Kluis
Resultaat: 190 EUR

Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G

Wortelnoten bureau
Resultaat: 110 EUR

Oud Hollands Wortelnoten bureau in Barockstijl omstreeks 1940 in goede staat 102x81x53cm

Goudkleurige vitrine
Startprijs 200 EUR

Goudkleurige vitrine ca. 1910 met glazen schappen in Louis Seize stijl met handgeschilderd paneel en bloemenmotief in originele staat 166x67x40cm. Cond.: G

Voltaire
Resultaat: 110 EUR

Grote zware 19e eeuwse Engelse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 110x76x85cm Cond:G

Voltaire
Resultaat: 120 EUR

Grote zware 19e eeuwse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 109x73x88cm Cond:G

Sidetable
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten sidetable met lades, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat. 72x180x47

Klaptafel
Resultaat: 75 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getrorste poten, in goede staat 74x77x95cm