Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie porseleinkast
Startprijs 825 EUR

Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G

Eiken kabinet
Resultaat: 450 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.

Rietveld bureau
Resultaat: 900 EUR

Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G

Figuur, pilaar
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten piedestal met putti, 20e eeuw 89cm Cond:G

Eiken kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.

Jugendstil bureau
Startprijs 650 EUR

Prachtig Duits Jugendstil notenhouten schrijfbureau met zweepslag bloemmotieven ca. 1900, recentelijk gerestaureerd. Bevat 4 lades, 4 deuren en uitschuifbaar schrijfblad, Cond.: G

Bureau Willem III
Startprijs 150 EUR

Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G

2 Stoelen
Resultaat: 270 EUR

Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G

Kabinet
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...

Bank
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engesle eikenhouten bank omstreeks 1900 met gobelin stoffering, in goede staat.

Kist
Startprijs 525 EUR

Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G

Iepenhouten commode
Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse iepenhouten 4-laden commode ca. 1820. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 97x103x49cm.

Boekenkast
Startprijs 1.600 EUR

Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G

Chiffoniere
Startprijs 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G

Barock commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G

Vitrine
Startprijs 450 EUR

Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.

4 Stoelen
Startprijs 200 EUR

Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm

Eettafel
Startprijs 90 EUR

Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196

Eiken kist, rond
Resultaat: 150 EUR

Antieke vroege eikenhouten dekenkist omstreeks 1700 Duits, met ijzeren banden, origineel slot, en sleutel in goede staat. 70x110x60cm

Eiken kist
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G

Mahonie bank
Resultaat: 300 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.

Voltaire met kuif
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Philippe voltaire met snijwerk en goede stoffering in goede staat 140x67x55cm.

Voltaire met kuif
Resultaat: 150 EUR

Antieke voltaire met snijwerk in Louis Philippe stijl in zeer goede staat 120x90x73cm.

Antieke deur
Startprijs 80 EUR

Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm