Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Ivoren briefopeners
Startprijs 50 EUR

Drie antieke ivoren briefopeners 17-30cm. Cond.: G

Ivoren schelpje
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G

2 Benen flacons
Startprijs 70 EUR

Twee oude antieke Chinese bewerkte benen flacons met krab en kreeft in goede staat. 7,5x5x3

Brievenopener, rat
Startprijs 90 EUR

Oosterse benen brievenopener met rat als heft in doos, 20e eeuw 24x3x4,5cm Cond:G

3x Been met erotica
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud antiek oosters bewerkt been met erotische voorstellingen in goede staat. 12x4cm

4 Netsuke's
Resultaat: 110 EUR

Vier oude antieke benen netsukes, figuren voorstelling 5-6cm Cond:G

Divers ivoor
Startprijs 40 EUR

Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...

Buste ivoor
Resultaat: 100 EUR

Antieke ivoren buste van een Afrikaanse vrouw in goede staat 15,5cm.

Doktersbeeldje, dame
Startprijs 70 EUR

Oude antieke oosterse benen figuur voorstellend een liggende oosterse naakte dame 11cm Cond:G

Chinees riemtasje met knopen
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G

Netsuke
Startprijs 80 EUR

Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G

Ivoren visser
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.

Ivoren bol op standaard
Resultaat: 90 EUR

Chinese ivoren speelbal op zuiltje ca. 1900 (4 bewerkte opgewerkte bollen in 1), zuiltje met lotusbloem 12xø3,8cm. Cond.: G

Ivoren boedha
Startprijs 80 EUR

Antieke ivoren Oosterse boedha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G

Ivoren kluwenhouder + centimeterhouder
Startprijs 120 EUR

Ivoren kluwenhouder en centimeterhouder 19e eeuws, stopje mist 4-5cm Cond:G

Ivoren Maria
Resultaat: 125 EUR

Antieke ivoren Maria omstreeks 1910 in goede staat 25cm

Ivoren Maria
Startprijs 125 EUR

Antieke ivoren Maria omstreeks 1920 in goede staat 23 cm

8 Ivoren beeldjes
Startprijs 60 EUR

Negen antieke ivoren figuren, z olifanten en twee bustes 2-1,5cm Cond:G

Borstbeeldje vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek ivoren borstbeeld met hoofdtooi in goede staat 18cm.

7 Aziatische figuren
Startprijs 80 EUR

Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G

3 Ivoren figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G

Diverse delen Afrika
Resultaat: 45 EUR

Acht diverse oude figuren: 1x tinnen paard, 1x rood Chinees figuur (koraal?), 3x albasten aap, 1x natuurstenen schildpad, 1x gesigneerd antiek figuur van een Chinese krijger tafereel met paard en twee...

Ivoren Chinees
Resultaat: 180 EUR

Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G

2 Ivoren Chinese figuren
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke ivoren Chinese figuren 19e eeuw, gesigneerd en met originele beschildering 7,5-8cm. Cond.: G