Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen mandje
Resultaat: 30 EUR

Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.

2 Delen kristal
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G

3 Delen glas
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G

6 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

Zes delen oud antiek kristal, een kaasstolp van waaierkristal omstreeks 1900, een stopfles art deco omstreeks 1930, een facetgeslepen vaas 20e eeuw, een bonbonschaal, een grote zware kristallen bonbon...

Murano bonbonnière
Resultaat: 20 EUR

Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonbonnière met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R

5 Borrelglaasjes, slinger
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke borrelglaasjes met slinger in stam omstreeks 1900 in goede staat 4-3,5cm

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud glas/kristal, een kristallen geslepen vaas met vergulde bovenrand, kristallen schenkkan, en een glazen noppenbeker (mondgeblazen) 13-27cm Cond:G

2 Glas in lood vensters
Startprijs 15 EUR

Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G

2 Boheemse vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke boheems glazen vazen 1e helft 20e eeuw, een grote vaas met druivenrank decor(chip voet) en een mondgeblazen vaas(randschade bovenrand) 27-31 cm Cond:M/R

11 Delen glas
Resultaat: 35 EUR

Elf delen oud antiek glas, drie boheemse glazen omstreeks 1900, vijf 19e eeuwse identieke borrelglazen, drie gegraveerde likeurglazen 1e helft 20e eeuw, 10-15cm Cond:G

4 Karaffen
Resultaat: 25 EUR

Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G

Glazen uil, Murano
Startprijs 50 EUR

Oude Italiaanse glazen uil met goud 2e helft 20e eeuw 17cm. Cond.: G

Glazen pelikaan
Startprijs 50 EUR

Glazen pelikaan (asbak) 20e eeuw "Vaure Art France" in goede staat 15x13x8cm.

Stopfles, 17e-18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.

2 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G

6 Delen kristal
Resultaat: 15 EUR

Zes delen oud kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw

Kristallen verdeelschaal
Resultaat: 35 EUR

Acht delige oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw minimale chip mogelijk, 14x32ø Cond:G

Divers kristal
Resultaat: 40 EUR

Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G

6 Grolsch flessen
Startprijs 50 EUR

Zes oude Grolsch bierflessen Brouwerij de klok Groenlo 23-25,5cm Minimale chip mogelijk Cond:G

6 antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G

5 Antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke glazen flessen, 1 Levert en Co de Wildeman Amsterdam, 2 SS Tegelen, 1Opekta en een KPF 19027cm Cond:G

3 Kristallen karafjes
Startprijs 35 EUR

Drie verschillende geslepen kristallen karafjes met geslepen kristallen stoppen. ca 20 cm Cond G

Glazen bowlpot met 6 glazen
Resultaat: 30 EUR

Oude gegraveerde glazen bowlpot met graandecor compleet met sleef en zes glazen omstreeks 1930, minimale chip mogelijk 7-26cm Cond:G

2 Kristallen bierkruiken
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G